User Image

Fatma Güney

Diyetisyen

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺49
  • Seans Süresi : 20 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma
28 May
Cumartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

2020 Haziran ayında Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Eylül ayında ise Hacettepe üniversitesi Egzersizde Beslenme ve Metabolizma Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans programına başladım. 

Lisans eğitimim boyunca Gölbaşı Sağlıklı Hayat Merkezi, Ankara Üniversitesi SKS (kurum), TOBB ETÜ Hastanesi, İbn-i Sina Hastanesi gibi kurumlarda staj yaptım. 

2018 ayında Portekiz de Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile 6 ay boyunca çeşitli kültürleri keşfetme imkanı edindim. 

Yaklaşık 7 yıldır Tip 1 Diyabet hastası olmakla birlikte, hem bu alanda hem de beslenme üzerine çeşitli kongre ve eğitimlere katılarak ve katılmaya devam ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. 

Uzun süredir Tenis oynamakla birlikte yaklaşık 6 yıldır Tenis Antrenörlüğü yaparak insanlarla iletişim boyutunda kendimi geliştirme, sorumluluk alma, eğitim psikolojisini öğrenme boyutlarında ilerleme sağladım. Şu anda Asta Pro Tenis ailesiyle birlikte Diyetisyen olarak çalışmaktayım. 

Mesleki olarak ve kendi yaşantım olarak birçok faktörü bir arada yaşayarak ve yaşamaya devam ederek bu alanda insanlara yardımcı olmak istiyorum. Sürekli öğrenmek, gelişmek ve bildiklerimle herkesi bilinçlendirmek en büyük amaçlarımdan birisidir. 

Şu anda kendi kurmuş olduğum ofisimde hizmet vermekteyim. 

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

07-03-2022
Kilo alamamak

Ne kadar yesem de kilo alamıyorum hep bi kiloda sabit kalıyorum onun üzerine hiç çıkamadım ne yapabilirim hocam ????

09-03-2022

Merhaba Öncelikle bir gastroenteroloji bölümü ile gorusmenizde fayda olacaktır. Sonrasında sonuçlara göre değerlendirmek ve adım atmak önemli olacaktır. İyi günler dilerim


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp