User Image

Dyt. Gizem Akbulut

Beslenme Ve Diyetetik

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺120
  • Seans Süresi : 30 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba, ben Gizem Akbulut. İstanbul doğumluyum. Mesleğimi çok  isteyerek kazandım ve severek okudum. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun oldum. Üniversite yıllarımda Erasmus+ Staj Hareketliliği Programından yararlanarak İtalya’da Brescia Üniversitesi’nde staj eğitimi aldım. Karaciğer yağlanması üzerine çalışmalarda bulundum.

Eğitimim boyunca, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun Kadın Doğum Hastanesi, Göğüs Hastalıkları Hastanesi, OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi ve çeşitli Halk Sağlığı Merkezleri’nde klinik, poliklinik ve kurum staj dönemini tamamladım. Eğitim dönemi boyunca Otizmli ve Down Sendromlu Bireylerde Sağlıklı Beslenme Eğitimi, Malnütrisyon Tanı ve Yöntemleri, Obezite Tanı ve Tedavi Yöntemleri, İleri Derece Karbonhidrat Sayımı gibi birçok seminer ve eğitime katıldım. Toplum Gönüllüleri Vakfı Atakum Gençbank Projesi ile sağlıklı beslenme projelerini hayata geçirdim. Kendi yazdığım ‘Sağlıklı Beslenme Etkinliği’ adlı projeyi gerçekleştirdim. İlkokul çocuklarına sağlıklı beslenmeyi anlatmak üzere yapılan projelerde çocuklara sağlıklı beslenmeyi anlattım. Öğrenci Kariyeri Platformu’nda yer alarak birçok liseye mesleğini tanıtmak üzere konuşmacı olarak katıldım. 

Mezun olduktan sonra meslek hayatıma online diyet ve beslenme danışmanlığı vererek başladım. Şu anda kendi Web sitemde içerikler, yazılar, tarifler paylaşmakta ve halen geliştirmeye çalışmaktayım. Ayrıca sosyal medya hesabım üzerinden de paylaşımlarıma devam ediyorum. Araştırmayı, okumayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı çok seviyorum. Bu yüzden özellikle yetişkin ve çocuklarda kilo alma-kilo verme, obezite, diyabet, gestasyonel diyabet, hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme, çocuk beslenmesi, sindirim hastalıklarında beslenme, karaciğer hastalıklarında beslenme gibi birçok hastalıkta beslenme konusunda online danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp