Uzman Doktor Mehmet Fatih Taştan

Mehmet Fatih Taştan

Uzman Doktor

(0)
 • Online Seans Ücreti : ₺2.999
 • Seans Süresi : 50 Dk

Müsait : Tam seans veya ön görüşme yapılabilir.

Ön Görüşme : Sadece ön görüşme yapılabilir.

22 Haz
Cumartesi
23 Haz
Pazar
24 Haz
Pazartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

1986 İzmit doğumlu olan Uzm. Dr. Mehmet Fatih TAŞTAN, ilkokulu Gölcük Piyale Paşa İlköğretim Okulu’nda, ortaokulu Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2001 yılında Trabzon Yomra Fen Lisesi’nde eğitim hayatına devam eden Taştan, 2004 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmış, 2010 yılında mezun olmuştur. 2011 yılında ise çok sevdiği Psikiyatri ihtisasına Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış, 2015 yılında ‘Psikiyatri Uzmanı Doktor’ unvanı kazanmıştır. 2015-2016 yılları arasında Çanakkale Biga Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlayan Taştan, daha sonra Sağlık Bakanlığı’ndan ayrılarak serbest çalışmaya başlamıştır.Orta derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir. Nisan 2013-Şubat 2014 tarihleri arasında ‘Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Kuramsal Eğitimi’ni (52 saat-6 modül) tamamlamıştır. 2012 yılında ‘Travma ve İlişkili Ruhsal Bozukluklarda EMDR Uygulamaları’ konulu kursa katılmıştır. 2013 yılında ‘Şema Terapi’ kursuna katılmıştır. Yine 2013 yılında ‘Psikiyatride Araştırma ve İstatistik Teknikleri Kursu’na (orta düzey) katılmıştır. 2014 yılında ‘Demans ve Yaşlılık Psikiyatrisi’ konulu eğitime katılmıştır. 2021 yılında Yüksek İhtisas Üniversitesi'nden 464 saatlik eğitimle 'Aile Danışmanı' ünvanı almıştır. Halen kendi muayenehanesinde çalışmaktadır. 

Son Makaleleri

 • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

  • Merhaba elbette bir seansta bu bahsettiğiniz konuları ele alıp bir yol haritası belirleyebiliriz... 

  • Merhaba, bu durumun altta yatan sebeplerini anlamak ve tartışmak için bir seans almanızı öneririm... Dilerseniz elimden geleni yapmaya çalışırım ????

  • merhaba, düzenli hekim takibinde olmalı ve önerilen ilaçları düzenli kullanmalısınız.

  • merhaba, bu konuları sizinle iyi iletişim kurabilecek bir psikiyatri uzmanı ile derinlemesine görüşmeli ve yol haritası belirlemelisiniz. Dilerseniz elimden geleni yapmaya çalışırım...

  • Merhaba, bir hekimle terapiye başlamanızı öneririm. Dilerseniz ben elimden geleni yapmaya çalışırım.

  • merhaba, durumunuzu bir seansta değerlendirmek ve sonrasında birlikte bir karar vermek daha doğru olacaktır. ben elimden geleni yapmaya çalışırım bu konuda...

  • Merhaba, kardeşiniz ağır seyreden bir depresyon yaşıyor olabilir.. mutlaka bir devlet veya üniversite hastanesine götürerek psikiyatri uzmanı ile görüştürmeli ve tedavi aldığından emin olmalısınız. Belki kısa süreli yatış da yapılır.... Geçmiş olsun ????

  • merhaba, mutlaka ilaç ve/veya terapi yolları ile yardım alması iyi olur, aksi halde kötüleşerek tüm hayat kalitesini düşürme ihtimali var... yardım aldığında da 4 ila 6 haftada yüzgüldürücü sonuçlar elde edilebilir...

  • Merhaba, bir şekilde onu motive edecek bir faktörle yüzyüze muayene için özelde çalışan bir hekimle görüştürmeniz elzem görünüyor. Onun çok sevdiği bir faktör kullanarak yapılabilir bu. Geçmiş olsun ????

  • Merhaba, anksiyete organlarınıza kalıcı zarar vermez ancak çoğunun işlevini olumsuz etkiler. O yüzden iyi bir terapi ve ilaç desteği almanızı öneririm. ????

  • Merhaba, bu durumda önceliğiniz ilaç bırakmak değil de, doğru medikasyonla iyi bir uyku düzeni oluşturmak olmalı. İyi uyku elde edildikten sonra diğer konular gündeme gelebilir. Bir erişkin psikiyatri uzmanından yardım almanızı öneririm. Dilerseniz ben yardımcı olmaya çalışırım ????????

  • Merhaba, bu durumda önceliğiniz ilaç bırakmak değil de, doğru medikasyonla iyi bir uyku düzeni oluşturmak olmalı. İyi uyku elde edildikten sonra diğer konular gündeme gelebilir. Bir erişkin psikiyatri uzmanından yardım almanızı öneririm. Dilerseniz ben yardımcı olmaya çalışırım ????????

  • Merhaba , öncelikle geçmiş olsun ???? yaşamakta olduğunuz bu şikayeti sebel ve sonuçları ile tartışmak gerekir diye düşünüyorum. Bir erişkin psikiyatri uzmanından yardım almanızı öneririm. İyi bir yaklaşımla üzerine gidilmezse ilerleyebilir, gecikmenizi önermem. Dilerseniz ben yardımcı olmaya çalışırım ????????

  • Merhaba , öncelikle geçmiş olsun ???? oğlunuzun neden böyle davrandığına ilişkindüşüncelerini kendisi ile tartışmak iyi bir fikir olabilir. Bir çocuk veya erişkin psikiyatri uzmanından yardım almanızı öneririm. Dilerseniz ben yardımcı olmaya çalışırım ????????

  • Merhaba , öncelikle geçmiş olsun ???? düşüncelerinizi tartışmak iyi bir fikir olabilir. kaygıların fazlalığı işlevlerinizi etkilemiş gibi görünüyor. Bir psikiyatri uzmanından yardım almanızı öneririm. Dilerseniz ben elimden geleni yapmaya çalışırım ????

  • merhaba, muhtemelen bir tür kaygı bozukluğundan muzdarip olabilirsiniz.. elbette psikoterapi ve/veya farmakoterapi yaklaşımları ile belirgin fayda görüp normal hayata devam edebilirsiniz. İlk fırsatta bir psikiyatri hekiminden yardım almanızı öneririm. Dilerseniz ben de yardımcı olmaya çalışırım.

  • Merhaba , öncelikle geçmiş olsun ???? bu durumda iyi bir ilaç tedavisi ile birlikte terapi ile birakamadiginiz davranışlar üzerinde durmak doğru olur. Bir psikiyatri uzmanından yardım almanızı öneririm. Dilerseniz ben elimden geleni yapmaya çalışırım ????

  • merhaba, bu duruma ilişkin ilaç önerisinden ziyade donanımlı bir psikiyatri uzmanı ile iyi bir terapi ilişkisi kurmanızı ve takibe devam etmenizi öneririm. Ben dilerseniz elimden geleni yapmaya çalışırım..

  • merhaba atipik otizm iyi bir takiple yönetilebilir. Her zaman olumlu gelişmeler elde edilebilir. İyi bir takip almanızı öneririm. Dilerseniz elimden geleni yapmaya çalışırım.

  • Merhabalar, bu gibi durumları bir psikiyatri uzmanı ile görüşmeli ve nedenleri tartışmalısınız.. İlaç ve/veya psikoterapinin yararları olacaktır. Dilerseniz elimden geleni yapmaya çalışırım...

Loading...

  Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp