User Image

Klnk. Psk. Gizem Turgut

Psikoloji

(1)
  • Seans Ücreti : ₺120
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
23 Eki
Cumartesi
24 Eki
Pazar
25 Eki
Pazartesi
26 Eki
Salı

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

1986 Ankara doğumlu. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İİSBF Psikoloji Bölümü'nde (2007 - 2012) tamamladı. Lisans eğitimi sırasında çeşitli STK’ların eğitim projelerinde gönüllü eğitmen olarak çalıştı. İlk yüksek lisansını Maltepe Üniversitesi SBE Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Tezli Yüksek Lisans Programı'nda (2012 - 2014) yaptı. Daha sonra Okan Üniversitesi SBE Klinik Psikoloji (Tezsiz) Yüksek Lisans Programı'nda (2017 - 2019) ikinci yüksek lisansını yaptı. Yüksek lisans eğitimleri sırasında sırasında MMPI Uygulayıcı Sertifikası Eğitimi’ne, Çocuk Gelişim ve Zeka Testleri Eğitimi’ne, ve İnsan Kaynakları Test Bataryası Eğitimi’ne katıldı. Gene bu süreçte Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’na katılarak da bireysel terapinin yanı sıra çift terapisi verme konusunda da yetkinleşti. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında ilk dönem Klinik Psk. Dr. Burcu Sevim'den teorik olarak Bilişsel Davranışçı Terapiler 1 dersini alırken Psikiyatrist Dr. Pervin Sevda Bıkmaz ve Klinik Psk. Dr. Hakan Duman'dan da uygulamalı olarak Dinamik Psikoterapi Odaklı Süpervizyon dersi almıştır. İkinci dönem de gene Klinik Psk. Dr. Burcu Sevim'den teorik olarak Bilişsel Davranışçı Terapiler 2 dersi alırken Klinik Psk. Dr. Emel Stroup'tan uygulamalı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi Odaklı Süpervizyon dersi almıştır.   Bu süreçte Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı'nda aldığı derslerden bağımsız olarak Kognitif Terapi Workshop’larına, Şema Terapi Eğitimi’ne, Kısa Süreli Dinamik Psikoterapiler Eğitimi’ne, Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi’ne ve Oyun Terapisi Eğitici Eğitmenliği Eğitimi’ne katılarak kendini klinik psikolojinin farklı uygulama alanlarında yetkinleştirdi.

Son Makaleleri

21-05-2021
Sosyal fobi

Merhaba, artık kendimi tanıyamıyorum çok fazla alıngan olmaya başladım. Yeni ortamlara girmek benim için çok güçleşti. Bazen tanımadığım insanların yanında ne diyeceğimi elimi kolumu nereye koyacağımı bilmiyorum geriliyorum. Zaten sevgili yaptığımda yanında genelde hep utanmışımdır. Rahat hareket edip rahat konuşamadığım için artık sevgilim olmasını da istemiyorum. Aslında genel olarak neşeli konuşkan sosyal bir insanım. Arkadaşlarımın yanında rahatım. Erkek arkadaşlarım daha çoktur. Okulu hep çok severdim. Sadece bu utangaçlık durumunu lise 2 ve 3 de bir miktar yaşadım zor alıştım. Çünkü sürekli okul değiştiriyordum. Değiştirmemin sebebi farklı bölüm okumak özelde okumak vs. Asla utangaçlık değildi. Acaba herkes dönem dönem bu problemi yaşıyor mu merak ediyorum. Yoksa ben utangaç bir insan miyim ? 21 yasindayim bu problemler yeni mi çıkmaya başladı. Çok alıngan biri olmaya başladım. Sosyal fobiye dönüşmesinden korkuyorum

21-05-2021

Merhabalar, anladığıma göre tanıdığınız arkadaşlarınızın yanında neşeli ve konuşkan iken sosyal ortama girdiğinizde ve romantik ilişkinizde çok rahat davranamıyor ve utanıyorsunuz. Bu yüzden artık sosyal ortama girmek ya da romantik ilişkiye başlamak istemiyorsunuz. Bir psikolog olarak tanı koymak mesleki sınırlarımı aşar ancak yaşadığınız bu sorun iyice içinden çıkılmaz bir hal almadan ve günlük hayatınızda yapmanız gereken şeylere engel olmadan profesyonel bir destek almanız sizin için yararlı olacaktır. Eğer bu konuda benden profesyonel destek almak isterseniz takvim uygulamasından uygun gün ve saatlerime bakarak sizin için de uygun bir zamana randevu oluşturabilirsiniz.


12-05-2021
Bilgi

Seans için profilinizde 50 dakika 120 TL yazıyor sizin dediğiniz gibi 15+10 25 dakika içinmi 120 TL ödeme yapacam

12-05-2021

Ücret ödemeden ücretsiz ön görüşme butonuna basarsanız 15 + 10 = 25 dklık ilk görüşmeyi yapabiliriz. Sonraki görüşmelerde 50 dk için 120 TL ödeme yapacaksınız.


11-05-2021
Bilgi

Cinsel terapi veriyormusunuz ve son seans saatiniz akşam kaça kadar

12-05-2021

Evet, cinsel terapi veriyorum. Takvim uygulamasında son seans saatimi 19:00 olarak belirledim ancak daha geç bir saate randevu oluşturmak isterseniz uygun olduğunuz günü belirtirseniz o gün için son seans saatimi en geç 23:00 olarak belirleyebilirim.


Loading...
  • 01-07-2021


Loading...