User Image

Klnk. Psk. Melis Demirli

Psikoloji

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺150
  • Seans Süresi : 50 Dk
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Uzman Klinik Psikolog Melis Demirli 1994 yılı Bursa doğumludur. Lisans eğitimini 2012-2016 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. 2016 yılı içerisinde Pedagojik Formasyon Sertifikası alarak mesleki çalışmalarına başladı. Lisansı tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimine başladı ve 2018 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji dalından 3.80 ortalama ile mezun oldu. Bu süre içerisinde Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu'ndan terapi eğitimi ve Doç Dr. Aylin Demirli Yıldız'dan süpervizyon desteği aldı. Alanda önemli hocalardan çeşitli eğitimler alarak bireysel terapi, aile-çift terapisi ve cinsel terapi alanlarında uzmanlaştı. Seanslarını bilişsel davranışçı terapi ekolünde sürdürmektedir.

Uzman psikolog olarak bireysel ve çift seanslarına İstanbul Beylikdüzünde yüz yüze ve online şeklinde hizmet vermeye devam etmektedir.EĞİTİMLER:

Bilişsel ve Davranışçı Terapi- Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu
Cinsel Terapi- Gökhan Göksu
Aile ve Çift Terapisi- Gökhan Göksu
Boşanma Terapisi- Gökhan Göksu
Oyun Terapisi- Ezgi Zeynep Karagöz
Çocuk Değerlendirme Testleri- Ezgi Zeynep Karagöz
(Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Goodenough Zeka Testi, Porteus Labirentleri Testi, Okula Hazırlık Değerlendirme Testi, Peabody Kelime Anlama Testi, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi, Kent.E.G.Y Testi, Cateel 2A Zeka Testi, Beiber Cümle Tamamlama Testi, Resim Çizme Testleri, Benton Görsel Bellek Testi, Frostig Gelişimsel- Görsel Algı Testi, Frankfurter Dikkat Testi, Burdon Dikkat Testi)
MMPI
Stanford Binet
WISC-R

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

21-05-2021
Utangaçlık

Merhaba, sevgilim olduğu zaman yanında rahat olamıyorum, kendim olamıyorum. Neden sevgilisinin yanında rahat olamaz bir insan bunu çözemiyorum. Aynı zamanda tanımadığım kalabalık grupların içine girdiğimde geriliyorum elimi kolumu nereye koyacağımı ne konuşacağımı bilemiyorum. Arkadaş çevremde aslında sosyal eğlenceli konuşkan biriyim ve fazlasıyla arkadaşım var. Neden bazı ortamlarda gerildiğimi anlamıyorum ve bu durumu çok kafama takıyorum. İnsanların benim arkamdan sakin sessiz utangaç yada saf dedigini düşünmek bile istemiyorum ve bu aralar fazla alıngan olmaya başladım. Destek almam gerekiyor mu yoksa herkes hayatında bazı zamanlarda utangaçlık yaşar mı ? Lütfen net bir cevap verin destek almaya çalısıcam kafama çok takıyorum cevaplarını bulamıyorum

21-05-2021

Merhaba, utanma duygusu mutluluk kadar doğal ve gerekli bir duygudur. Zaman zaman her insanın utandığı durumlar olabilir. Ancak utangaçlık derecesi önemlidir. Eğer ki bu duygu kişinin hayatını etkileyecek derecedeyse ve işlevsel davranmasına engel olup davranışlarının kısıtlanmasına sebebiyet veriyorsa profesyonel bir destek alınmasını öneririm.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp