User Image

Cansu Tayfur

Uzman Klinik Psikolog

(52)
 • Online Seans Ücreti : ₺189
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
20 May
Cuma
21 May
Cumartesi
22 May
Pazar
23 May
Pazartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

2017 haziran ayında İstanbul Maltepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık(İngilizce) lisans programını bitirdim. 2017 Eylül ayında yüksek lisansa başladım yüksek lisans eğitimim boyunca Üsküdar Üniversitesi Nöropsikiyatri  Hastanesi’nde stajyer danışman olarak terapiler uyguladım. 2019 yılında İstanbul Üsküdar Üniversitesi ,Klinik Psikoloji  tezli yüksek lisans programından (Üniversite öğrencileriyle yalnızlığın benlik saygısı ve psikolojik sağlamlık arasındaki ilişki ) başlıklı tez konumu tamamlayarak mezun oldum, mezuniyet sonrası farklı bir dilde literatüre hakim olmak için almanca dil eğitimi aldım. Geçmişteki Terapilerimle ,danışanlarımla Yüksek Sorumluluk ,kuvvetli iletişim becerisine sahibim.

Katıldığım Konferanslar ve Eğitimler

 1. 03-04 Mayıs 2016/3.Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi/Yeşilay
 2. 2019/Travma ve İlişkili Ruhsal Bozukluklarda EMDR Uygulaması/Yağmur Psikolojik Danışma ve Eğitim Merkezi
 3. Mindfullness(Farkındalık Temelli Stress Azaltma-Devam ediyor)

Dil:21. 10.2020 / The European Language Certificates - Almanca B2

16-04-2022
kendı duygularım

yıllarca ınsanlardan uzak bı hayat sürdükten sonra 8 ay önce hayatıma birisi girdi kendisi girdi ilerletti ama kendi gecmişi benim geçmişime göre kat kat kötü bi halde ama ne olursa olsun ben kendımın yaptıgım bı kızla veya erkekle gururlanarak anlatılacak bı olayı anlattıgımda bunu kıskanclık krızıne çevırıp gunlerce ıleletmektedır defalarca kez hayatımda asla bı kısı olmadı desemde baska kısılerın benle benım gecmısımı konusurken dınlesede benım gecmısımden cıkamıyor senın gecmısın benım gecmısımden kat kat kötü dediğimde ise ben geçmişi açmış oluyorum sizce nasıl bi yol izlemeliyim

16-04-2022

Merhabalar, İlişkinizdeki artı, eksi yönlerini ve geliştirilmesi gereken yönlerini birlikte düşünebilirsiniz. Var olan ilişkinize odaklanmak ve geçmiş hataları yapmamayı öğrenmek ilk etapta kolay olmayacaktır, ancak bu durum çabalamanıza değecektir .Duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmek, hem sizin hem de partneriniz için başarılı bir iletişimin temel kilit noktalarından biri olacaktır. Geçmişin doğru versiyonunu belirlemeye çalışmaktan kaçının. Zihnimiz bir çok ön yargıdan etkilenir. Bu yüzden partneriniz aynı durumu farklı şekillerde hatırlıyor olabilir. Her durumda, odak mevcut sorun üzerinde olmalıdır. Mevcut duruma ne kadar çok dikkat ederseniz, o problemi çözme şansınız yüksek olacaktır. Geçmişi bugüne getirmekten vazgeçmek imkansız geliyorsa, geçmişi tartışmak için uygun bir zaman üzerinde anlaşın. Tartışmalar sırasında masaya getirilmesine izin verilen konular hakkında bir anlaşma oluştururken proaktif davranın. Bunu başarmak için, bu anlaşmadan birbirinizi sorumlu tutma konusunda anlaşabilirsiniz. Kavga anında ertelediğiniz sorun hakkında konuşmak için bir zaman ayarlayabilirsiniz.


08-04-2022
Bazı Psikolojik Sorunlarımı Bana Yardım Edebilecek Birine İhtiyaç Duyacak En Yetersiz Kişi Gibi Hissediyorum

Anksiyete sorunlarımın gün geçtikçe arttığını farketmem beni fazlasıyla yoruyor gerek mental gerek bazı gözle görülür sorunlar beni başka birine dönüştürmesinden korkmuyorum değilim. Geri dönüş yaparsanız kendimi birazda olsa önemsenmis hissedeceği mi bilmenizi isterim ????

08-04-2022

Merhabalar, Sürekli geleceği düşünmek daha çok kaygılandırır. Anda kalmak zihninizi güvende hissettirecek. Bedeniniz isteği sakin olmak aslında. Problemin çözümü sürekli düşünerek çözmeye çalışırız ve sanki bu şekilde rahatlayabileceğimizi düşünürüz. Aslında çok fazla düşünmek kaygıya yol açabilir. Geleceğinizi düşüncelerle kontrol etme ihtiyacınızı bırakmanız sizi daha güvende hissettirebilir. Düşüncelerinizin analizi çeşit alışkanlıktır çünkü beklenilmeyen bir anda yaşanılan deneyimler geleceğinize yönelik daha kontrollü davranmanıza neden olmuştur .Kendinize anda olmanıza müsaade edin ve tüm konsantrasyonunuzu nefesinize yönlendirin, nefesinizin bedeninizdeki akışını takip edin. Şimdi nefesinizi alırken nefesinizle beraber kaygılarınızı içinize çekin, karnınız nefesinizle dolsun. Nefesinizi verirken sizin hoşunuza giden bir duyguya dönüşsün. Örneğin kaygınız özgüvene dönüşebilir. Bu şekilde devam edin. Her nefes alıp verişinizde bu duyguların hoşa giden duygulara dönüştüğünü düşünün.


07-04-2022
kendi kendime konuşuyorum

normalde de kendi kendime fazlasıyla konuşurum sanki karşımda biri varmış gibi ama az önce garip bi olay yaşadım. Bir anda arkadaşımla kafede gibi hissettim ve karşımda o varmış gibi 15-20 dakika dolaba bakarak konuştum o kadar gerçekçiydi ki kendimi sahiden kafede gibi hissediyordum. Buraya kadar normaldi fakat sonra birden arkadaşıma gel fotoğraf çekinelim anı kalsın dedim ve kamerayı açtım ve tam o an farkettim ki ben kafede değilim yanımda arkadaşım yok kendi kendime konuşuyorum. Her zaman karşımda başkası varmış gibi konuşmalarım olurdu ama ilk defa bu kadar ileri düzeye geldi. Problem var mıdır ? Birinden yardım almalı mıyım ?

07-04-2022

Merhabalar, Olayın iyice anlaşılması için yardım almakta faydalı olabileceğini düşünüyorum.Ayrıntılı anamnez sorununuzu anlamanız açısından size faydalı olacaktır Saygılarımla


07-04-2022
EŞİM NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR OLABİLİR?

MERHABA, 4 BUÇUK YILLIK EVLİYİZ 3 BUÇUK YAŞINDA BİR OĞLUMUZ VAR EVLİLİĞİMİZDE GENEL ANLAM DA SON DÖNEM DE SIKLIKLA EŞİMİN ÇOK SİGARA VE KAHVE TÜKETİMİ,HASTALIĞINA DİKKAT ETMEMESİ,MUTFAKTAN ÇIKMAMASI İLETİŞİMİMİZİN KOPMASI NEDENİYLE SÖZLÜ HAKARETE VARAN TARTIŞMALARIMIZ OLUYORDU 3 BUÇUK AY KADAR ÖNCE BABA EVİNE BİRAZ KALICAM DİYE GİTTİ,SONRA BOŞANMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTTİ. YÜZ YÜZE KONUŞTUM,MESAJLAR ATTIM KARŞILIKLI SUÇLAMALI HARARETLİ KONUŞMALAR OLDU SONRA 1 AY BU KONUDA KONUŞMADIM SONRASINDA GEÇEN TELEFON ETTİM,MESAJ DA ATTIM ÖZÜR DİLEDİM KENDİMİ İFADE ETMEK İÇİN TEKRAR YÜZ YÜZE GELMEK İSTEDİM NE YAPTIYSAM YÜZ YÜZE GELMEYİ KABUL ETMEDİ BANA ŞANS VERMEYİ REDDETTİ KENDİ İÇİNDE ŞANSLAR VERDİĞİNİ SÖYLEDİ. BABASININ EVİNE İLK GİTTİĞİ ZAMAN TİKTOK UYGULAMASINI İNDİRMİŞ İÇİ ACIYAN BİR KADIN TARZI VİDEOLAR PAYLAŞIYORDU İKAZ ETTİM UYGULAMAYI KAPATTI,SONRA TEKRAR AÇMIŞ BU DEFA DA SON DÖNEMLER DE GÜZEL FOTOĞRAFLARINI KOYUP VİDEOLAR PAYLAŞIYOR,KENDİSİNİN BU UYGULAMA DA TAKİP ETTİĞİ KİŞİLERİ DE GİZLEMİŞ NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR OLABİLİR

07-04-2022

Merhabalar, Eşinizin yüz yüze bir psikiyatri ve terapi desteğinin alması sizin durumunuza daha iyi yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla


04-04-2022
Ağır Depresyon ve Şüphe

Merhaba, ben 16-17 yaşlarımda yani bundan 6-7 yıl kadar önce evde ve salonda cinsel içerikli görüntülere bakmak hatasında düştüm, fakat hemen pişman oldum. O günden sonra bu olayı hiç düşünmedim, üzerinden 6-7 geçti ve şimdi bu konu çok fazla aklıma takılıyor. Acaba salonun kapısından kardeşim beni görmüş müdür, kardeşim o zaman 8-9 yaşlarındaydı, eğer gördüyse onu taciz mi etmiş olurum? Eğer kendi odamda olsaydım kendimi suçlamazdım fakat salondaydım, olaya dair hiçbir şey hatırlamıyorum, kardeşimi çok seviyorum, ona böyle büyük bir kötülük yapmış mıyımdır eğer beni gördüyse? Asla kardeşimin beni görmesi gibi bir kastım yoktu olamaz da. Bu konuda sorumluluğum ne olur? Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, her zaman dini takıntılarım vardı fakat son 2 senedir yoğun bir şekilde dini takıntılarım var, psikiyatr yardımı aldım, ilaç kullandım ve majör depresyon tedavisi gördüm bu sebeple. Aklıma sürekli geçmişte olan bir şey takılıyor, birisi bitip yenisi başlıyor, ve şimdi de aklıma bu konu takıldı. Haftalardır kendimi suçluyorum, çok ağır depresyondayım, artık dayanamıyorum yaşayamıyorum.

04-04-2022

Merhabalar, İnsan zihni sürekli düşünce üreten makineye benzer. Zihin bazen planlar, problem çözer, bazen de amacı olmadan da belirebilir daha sonrasında ortadan kaybolur, kimi zamanda zihnimize gelen düşünceler takılı kalır. Zihnimize takılı kalan düşüncelerin aslında çoğu zaman gerçek değillerdir ama onlar sizin gerçekliğiniz olmaya başlamıştır. Asıl problemin kaynağı o düşünceleri çözmeye çalışmamızdır çünkü ortada çözülecek bir şey yok aslında. Düşüncelerinizi gerçek olduğunu düşündüğünüz zaman bazen başka problemlere dönüşmeye başlar. Düşünceler sadece düşüncedir bunu bilmeniz kaygınızı azaltmanızda faydalı olacaktır. Önemli olan bu düşünceleri normal karşılayıp onlarla birleşmemek yani dikkatinizi yönlendirmeyi öğrenin, Zihninize gelen sorularla sürekli mücadele ederseniz bu içinden çıkılmaz bir hal alır. Endişelendiğiniz konuya gösterdiğiniz hassasiyetten kaynaklanıyor aslında endişeli düşünceler. Düşünceye yer açmayı öğrenmek o düşünceye yer açmak savaşmadan sevgili düşünce seninle mücadele etmeyeceğim seni alıp gözümün önünden koyuyorum diyebilirsiniz. Senle daha sonra ilgileneceğim şu an hayatıma bakayım demeniz onu kenara koymak daha iyi gelir. Düşüncelerini gerçekçi gözle algılamaya sorgulamaya çalışın. Bu düşünce aklınıza geldiğinizde daha önceden gerçekleşti mi .Gözlerinizi kapatın yanınızda bir beyaz fil olduğunu düşünün rengini ,boyutunu zihninizde canlandırın şimdi gözlerini açın yanınızda böyle bir fil var mı bakın. Zihninizde bunun belirmiş olması bunun gerçek olduğu anlamına gelmiyor. Zihninizde gerçekleşen düşünceler sanki gerçek duyguymuş gibi ortaya çıkarıyor olabilir. Bunların gerçek olmadığını bilin aynı fil gibi.


24-03-2022
Ben ne yapmalıyım?

Ben her zaman dışlanan yanlız ve şiddet içinde büyümüş bir kızım. Her zaman kendini değersiz ve önemsiz hissedip canını sıkan ben ne yapmalı, hayatına nasıl yön vermeli?

24-03-2022

Yaşadığımız deneyimlerin sonucunda zihnimiz bize kendimizi olumsuz hissettirecek düşünceler yaratır. Zihnimiz olayın olumsuz resmini çizerek bize başarısız olacağımızı söyler .Olumsuz düşüncelerimizi fark edip onu olumluya çevirmek durumla gerçekten nasıl yüzleşeceğimize prova etmemize yardımcı olurlar ve böylece zihni rahatlatırlar .Hayatta bir planınız olsun. Doğru yolu baştan bilemeyebiliriz. Bu yüzden kendinize uygun gördüğünüz seçimi yaparak başlayın. O hedefi alışkanlık haline getirmeye çalışın


21-03-2022
Narsistik

Narsistik kişilik bozuklugum var tedavi görüp kurtulmak istiyorum tedavisi var mıdır ne kadar süredir

21-03-2022

Terapi almanız ,ilişkilerinizi daha keyifli, samimi ve ödüllendirici hale gelmesi için başkalarıyla daha iyi ilişki kurmayı öğrenmenize yardımcı olabilir. Diğer insanlarla olumlu etkileşimler geliştirmek, hayatınızın çeşitli alanlarını büyük ölçüde geliştirebilir. Süreç zaman alabilir ,bu yüzden sabırlı olmalısınız.


13-03-2022
Stres

Hocam 4-5gün yoğun bi stres yaşadım yüzüm falan hararetlendi ama atlattım normalde bu kadar stres olan biri değilim 4-5gün yoğun stres altında kaldığım diye saçım dökülür mü

13-03-2022

merhabalar, Strese bağlı saç dökülme türlerinden biri tricolomania:Saç yolma bozukluğudur, kişinin aşırı stres altındayken kafa derisinden, kaşları yolma gibi tekrarlayan davranışlara sergiler.


13-03-2022
Kıskançlık gibi ama değil

Cansu hanım merhaba. 4.5 aydır gayet güzel karşılıklı sevgi ve saygı ile devam eden bir ilişkim var. Ancak kendi kendime bazen bu ilişkiyi zora sokuyorum. Kız arkadaşım uzun süre mesaj yazmadığında, bana uzun süre müsait olmadığında gibi durumlarda hemen istemsiz geriliyorum alınganlık gösteriyorum. Bunun haricinde sevgilim instagramı yoğun kullanan biri o instagrama hikaye veya fotoğraf attığında istemsiz kıskançlık oluyor geriliyorum bilmiyorum problem ne ama bazen çok saçma yere kıskançlık hissediyorum, sevdiğini biliyorum ama bazen buna kendi kendime inanamıyorum ve her şeyi çok fazla dert ediyorum. Bunun ile ilgili ne yapabilirim ne şekilde bu kıskançlık veya aşırı ilgi görme isteğini yenebilirim yardımcı olursanız sevinirim

13-03-2022

Sizi olumsuz hissettiren duyguların kaynağı sizce nerden geliyordur? Kıskançlığınız ister güvensizlikten, ister korkudan veya geçmiş ilişki kalıplarından kaynaklansın, nedenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, onunla nasıl yüzleşeceğinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Tekrar gözden geçirmek isteyebileceğiniz herhangi bir ilişki sınırı hakkında konuşma fırsatını kullanın veya ilişkinizi güçlü tutmanın yollarını tartışın. Partnerinizde ve ilişkinizde değer verdiğiniz şeyleri kendinize hatırlatın.


10-03-2022
saç yolma hastalığı

merhaba 2 yıldır saçlarımı yoluyorum psikiyatriye gittim zepdrex verdi işe yaramadı tegretol verdi daha da saçlarımı yolmaya başladım ve herşeye sinirleniyorum kendimi iyi hissetmiyorum daha önce intihara kalkıştım hala aklımda intihar düşünceleri var sınavı kazanamadım mezuna kaldım yine kazanamayacağım diye korkuyorum daha önce intihara teşebbüs ettim tekrar kafamda öyle düşünceler var ne yapmalıyım

10-03-2022

Merhabalar Durumunuzu tekrar psikiyatrinizle görüşün ve yüz yüze terapi almanızda faydalı olacaktır.


05-03-2022
Lütfen yardımcı olun

Cok sevdiğim birinden 8 aydır ayrıyım asla olamicagim biri sürekli ruyamda görüyorum bazen ağlıyorum birsey izlediğimde veya biryerden geçtiğim de aklıma geliyor bir şekilde bugun özel numaradan biri aradı o sandım elim ayağıma girdi kalbim hızlandı üşüme ama bir yandan sıcaklık hissediyorum çok özlüyorum ama artık özlemek hissetmek düşünmek istemiyorun

05-03-2022

Merhabalar, Ayrılık normal bir süreçtir bu yüzden çekilen aşk acısı da normal bir durumdur.Bu süreç 6 aya kadar normal karşılanırken sizde sürenin uzaması ve rahatsızlık oluşturması bir sorun oluşturuyor bu durumda yapmanız gereken şeyleri sıralamak gerekirse ilk olarak durumu kabullenip kendinizde baş edecek gücü harekete geçirmelisiniz ona dair tüm hatırlatıcılardan uzak durun çok güvendiğiniz bir kişiyle duygularınızı paylaşın, uyku ve iştah düzeninize dikkat edin,yürüyüş yapın, meditasyon yapın ihtiyaç duyuyorsanız terapi desteği almak için bu platformdan seans oluşturabilirsiniz.Sizlere yardımcı olmak bizim için mutluluktur. Sevgiler


05-03-2022
Evlilik

Hocam merhaba. 2 yıldır evliyim eşimle severek evlendik. Ailesinden kaynaklı problemler yaşıyoruz. Aile şirketleri var haliyle hergün beraberler ve herşey ortak. Ama artık ayrı bir yuvamız var onlar kadar bende onun ayrı ailesiyim bizim için içinde sadece ikimizin olduğu şeylerden bahsettiğimde neden sen ben olayına döndürüyorsun. Birşey varsa beş kişiyiz beşimize de ait gibi cevaplar alıyorum. Onun ailesi olabilir ama ben artık onunla ayrı bir aile kurdum onlarla ortak birşeyler kullanmak zorunda değilim. Bu durumu aşamıyoruz ve ben artık çok yoruldum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ??

05-03-2022

Merhabalar, Aile ve çift terapisi alanında çalışan uzmanımızdan yardım almanızın daha faydalı olabileceğini düşünüyorum. Sevgiler


04-03-2022
Anksiyete

Anksiyete, sürekli ve şiddetli başarısı yapar mı, kafamın tamamı agrı ve basınç altında sürekli

04-03-2022

Yaşadığınız anksiyetenin sonucunda baş ağrılarınız olur.Uzun süreli olumsuz duyguyu yaşamak vücutta ağrılara sebep olur.


27-02-2022
Öfke kontrolü

Merhaba,bir arkadaşım var ofke kontrol problemi yaşıyor,sinirlenince kendimi tanrı gibi hissediyorum kimseyi gözüm görmüyor,vucudumda ekstra damarlar cikiyor,herşeye ve herkese vuruyorum,aci hissetmiyorum,dovuyorum,herkes benden kaciyor,tüm ilişkilerim bu yuzden bitti,seni de incitmek istemiyorum yaparim çünkü,vura vura oldurebilirim diyor,uzak dyruyor o yüzden,2.bir kişiliği olduğunu düşünüyor.uzmana sormuş bir kere,demişler gel kliniğe kaydını yaptiralim,kaçmış.kalamam oralarda diyor, isimden olurum diyor.ilaçla tedavisi mumkun mudur,nereye gitmesi gerekir?

27-02-2022

Merhabalar, Öncelikle ilaçlı tedavi için psikiyatrinize danışmanızı öneririm.Psikiyatrin uygulayıcı tedaviden sonra terapi önerebilirim.


23-02-2022
Öfke nöbeti

Titreme madden olmuyor fakat bütün vücudumda bi şeyler uyanıyor gibi oluyor.. Anında çok şiddetli bağırıyorum kendime engel olamıyorum eğer çocuklar öfkelendirdiyse hemen bi yerlerini sıktırıyorum vuruyorum bi de çok bağırıyorum. Sonradan da pişmanlık duyuyorum..

23-02-2022

Psikiyatriye basvurdunuz mu?Öfkelendiginiz ani hatirlayin.Öfkelendiginizde aslinda yapmak istediginiz sey nedir?Gercekten be istiyordunuz.Olmasini istediginiz sey sizin hangi gereksinimin karsilanmasina yönelikti.Sonucta ne oldu hangi gereksinimin karsilanmasi engellendi?


23-02-2022
Öfke kontrolünü kaybetmek

Ben öfkemi kontrol edemiyorum 2 tane biri 10 biri 4 yaşında oğlum var sinirlenince dayanamıyorum engel olamıyorum kendime çocuklsra bağırıyorum vuruyorum buna çözüm bulmak istiyorum yardımcı olur musunuz ????

23-02-2022

Merhabalar, Sizi rahatsız eden bu problem ne zaman başladı?Öfkelendiğiniz de hangi vücut duyumları hissediyorsunuz,Örneğin ellerde titreme vb.


17-02-2022
Ümit Tunç

Bir kisinin psikolojim bozuldu demesi için ne durumda olması gerekir

17-02-2022

Merhabalar, Psikolojik problemler kişinin yaşadığı olaylara verdiği duygusal tepkilerin derecesine bağlıdır.İyi veya kötü olay yoktur bizim onlara yüklediğimiz anlam vardır.Kişinin yaşantılarını bilmek önemlidir.


16-02-2022
Genel Süreç

Merhaba destek almak istiyorum süreç hakkın da bilgi verir misiniz

16-02-2022

Merhabalar, İsterseniz 15 dklık öngörüşmemiz var.15 dklık öngörüşmemiz de kısaca birbirimizi tanıyoruz.İlk görüşmede amacım sizi endişelendiren konuları anlamak.Hem sizi dinleyeceğim, hem de size sorular soracağım.İlk seans danışmanlık sırasında gelen kişilerle nasıl çalıştığımı görmeniz ve bunun sizi rahat hissettirip anlamanız içindir ve birlikte ihtiyacınıza göre tedavi planı hazırlıyoruz .


15-02-2022
DEBH

Merhaba cansu hanım size bir sorum olacak çocukluğumda dikkat eksikliği ve hiperaktivide tanısı konmasına rağmen ilaç tedavisi almamışım ve sonraları akademik ve sosyal hayatımda çok sorunlar yaşadım kendimi hep farklı biri olarak algıladım 24 yaşıma kadar hayatın çok farkında olmadan tamamladım daha sonra birden bende ön frontol bölge aktive oldu herhalde her şeyin farkına varmaya başladım ve okuma alışlanlığı geliştirdim daha sonra 4 5 üniversite bitirdim ve şu anda yrd docent oldum ama hayla Çabuk sıkılmak, Karşısındakini dinlemekte güçlük çekmek, Çabuk sıkılmak hızlı konuşma yerinde duramamak az da olsa dikkat eksikliği az da olsa kaygı sorunları en önemlisi karşı cins ile ilişkilerde utanma ve sosyal bağları kurmada sorunlar yaşamaktayım oysa fiziksel ve ruhsal olarak entellektüel biri olmama rağmen bu sorunları yaşamaya devam etmekteyim beynim çok hızlı çalışmakta ve hiç yorulma nedir bilemiyorum bu sorunlarımı ilaç kullanarak çözmek istemediğim için size yazıyorum bu cümleleri ikinci olarak size yazıyorum tam olarak ne yapmamı önerirsiniz vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim hoşçakalın.

16-02-2022

Merhabalar, İlk önce seans almak size faydalı olacağını düşünüyorum.Bununla birlikte size vereceğim bazı pratikler var.Önyargılarınızı beklentilerinizi elinizden geldiğince minimalize etmek.Yaşadığınızı ana kendinizi önyargısız şekilde yönlendirmek.Dikkatinizi nereye vermek istiyorsanız,o yere yönelten pusulalar belirleyin.


15-02-2022
2 yas

Merhaba benim ,2 yaşında bir oğlum var bana düşkünlüğü yok beni istemiyor babaanesinde sürekli kalmak istiyo neapcami bilmiyorum destek almak istiyorum

15-02-2022

Merhabalar, Ben çocuk alanında çalışmadığım için size link göndereceğim.Gönderdiğim link üzerinden çocuk alanında çalışan uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. https://jetklinik.com/psikoloji/cocuk-ve-ergen-psikolojisi-problemleri


Loading...
 • 18-05-2022


 • 18-05-2022


 • 02-05-2022


 • 23-04-2022


 • 13-04-2022


 • 13-04-2022


 • 04-04-2022

  çok sevdim kısa bir süremiz de olsa beni çok değerli hissettirdi bana zaman ayırmış olması beni çok mutlu etti. devam etmek isterim


 • 03-04-2022

  çok memnun kaldım


 • 25-03-2022

  İnsanları anlayan,onlara objektif ve örneksel yaklaşan Uzman Psikolog Cansu hanıma çok teşekkür ederim... Gerçekten anlaşılmak meğer o kadar güzel bir hismişki,anlatılmaz yaşanır... Ben bu hissi psikoloğum sayesinde tattım...


 • 25-03-2022


 • 23-03-2022


 • 12-03-2022


 • 06-03-2022


 • 05-03-2022

  İYİ Kİ karşıma çıkmışsınız :)


 • 28-02-2022


 • 28-02-2022


 • 26-02-2022

  Kendisi son derece olumlu yaklaşımlar sergileyen, hiç farkında olmadan yüreğinizin ve beyninizin en derinliklerine inip sorunları kendi kendinize belirleyerek çözmenizi sağlayan birisi. Her söylediğini hayatıma uygulamaya çalışıyorum. İkinci seans olmasına rağmen büyük yol kat ettiğimi hissettim bile. Teşekkür ederim


 • 21-02-2022

  Farklı bir bakış açısı ile görebilmem için gerekli olan sihirli cümleleri kurdu. Sihirli diyorum çünkü o cümleler sizi düşündürüyor, yüreğinize dokunuyor ve farketmenizi sağlıyor. Her seans verimli ve farkındalıklı geçiyor.


 • 19-02-2022

  Çok Memnun kaldım. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle


 • 18-02-2022


Loading...
jetklinik whatsapp