User Image

Hazal Örnek Çağman

Uzman Klinik Psikolog

(1)
 • Online Seans Ücreti : ₺299 ₺189
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Hemen Görüşme İçin Uygun
 • Ücretsiz Ön Görüşme
26 Eyl
Pazartesi
27 Eyl
Salı
28 Eyl
Çarşamba
08:00
Müsait
08:00
Müsait
08:00
Müsait
09:00
Müsait
09:00
Müsait
09:00
Müsait
10:00
Müsait
10:00
Müsait
10:00
Müsait
11:00
Müsait
11:00
Müsait
11:00
Müsait
12:00
Müsait
12:00
Müsait
12:00
Müsait
13:00
Müsait
13:00
Müsait
13:00
Müsait
14:00
Müsait
14:00
Müsait
14:00
Müsait
15:00
Müsait
15:00
Müsait
15:00
Müsait
16:00
Müsait
16:00
Müsait
16:00
Müsait
17:00
Dolu
17:00
Dolu
17:00
Dolu
19:00
Müsait
19:00
Dolu
19:00
Müsait
20:00
Müsait
20:00
Dolu
20:00
Müsait
21:00
Müsait
21:00
Dolu
21:00
Dolu
22:00
Müsait
22:00
Müsait
22:00
Müsait
23:00
Müsait
23:00
Müsait
23:00
Müsait
  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar, ben Klinik Psikolog Hazal Örnek Çağman. Psikoloji lisans eğitimimi  2010-2014 yılları arasında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladım. Uzmanlık eğitimimi ise 2015-2018  yılları arasında Hasan Kalyoncu Üniversitesi / Klinik Psikoloji Anabililm Dalında tamamladım.  Eğitim süreci boyunca, Bilişsel Davranışçı Terapiler, Aile ve Çift Terapisi, Çözüm odaklı terapi, Varoluşçu Terapi grup terapileri gibi pek çok terapi yaklaşımı ile ilgili teorik bilgi aldım ve bu yaklaşımlarla ilgili pratik anlamda gerekli olan süpervizyon sürecinden geçtim. Bunların haricinde eğitim sürecim boyunca pek çok workshop’a katılım sağladım. Uzmanlık serüvenimden önce 0-6 yaş grubu ve ilkokul çağı gruplarıyla 1 yıl kadar çalışma deneyimim oldu.7 yıldır erişkin gruplarla geniş bir klinik yelpazede düzenli olarak bireysel terapi ve grup terapileri gerçekleştirmekteyim. 

  • Merhabalar, çok çabuk öfkelenme probleminin altında pek çok stres verici faktör rol oynuyor olabilir, genel yaşantınıza dair problemler veya depresif tablo gibi pek çok durum öfke problemi yaratabilir. öfke duygunuzun sebeplerini daha iyi anlayabilirsek bu probleme dair daha verimli çalışabiliriz. randevu oluşturmanızı öneririm. İyi akşamlar.

  • Merhabalar, yaşamış olduğunuz durumla ilgili bunun sağlıklı bir özlem duygusu mu yoksa takıntılı bir ruhsal durum haline mi geldiği ayrımını daha sağlıklı yapabilmemiz için takvimimde belirtmiş olduğum uygun saatlerden birine randevu oluşturmanızı öneriyorum.

  • Merhabalar, ilişkide anlaşılmadığınızı ve ihtiyaçlarınızın sevdiğiniz insan tarafından gözetilmediğini hissetmek kırıcı bir durum elbette ve bundan dolayı ilişki motivasyonunuz da etkilenecektir. Detaylı görüşme yapabilmemiz için dilerseniz takvimimde belirtmiş olduğum uygun saatlerden birine randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler diliyorum????????

  • Merhabalar böyle bir durumdan haberdar olmak ve paylaşamadığınız için çeşitli duygusal sorunlar yaşamanız olasıdır. yaşamış olduğunuz süreç ile ilgili detaylı bir bireysel danışmanlık almak isterseniz randevu oluşturabilirsiniz

  • Merhabalar, anladığım kadarıyla psikoloji bölümü okuyup özel sektörde çalışmak istiyorsunuz. odtü elbette iyi bir üniversitedir seçenekleriniz arasında değerlendirmeye alabilirsiniz. Hazırlık okuma sürecinin niteliği aslında okuyacağınız üniversitenin kalitesi ile ilgilidir. eğer nitelikli bir üniversitede okursanız hazırlığın da faydası olacaktır. çünkü psikoloji bölümü çoğunlukla yabancı kaynakların ağırlıklı olduğu bir bölümdür. Özel sektörde çalışmayı düşünüyorsanız sonrasında uzmanlık almanızı da ayrıca öneririm.

  • Merhabalar, hangi tanıyla ilaç kullandığınızı bilmeden terapiye yönelik bir öneride bulunmam mümkün değil. İlaç ve doz takibi için tedavinizi uygulayan hekiminizle görüşmeniz gerekmektedir. Terapi desteği düşünüyorsanız randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler diliyorum

  • Merhabalar, kaygı yönetimi ile ilgili terapi desteği almanızı öneririm. Takvimimde belirtmiş olduğum uygun gün ve saatlerden birine randevu oluşturursanız bu süreçle ilgili destek sunabilirim. İyi günler

  • Merhabalar, bahsettiğiniz durum için takvimimde açık belirttiğim günlerden birine randevu oluşturursanız görüşme sağlarız efendim.

  • Merhabalar, bahsetmiş olduğunuz durumları daha net anlayabilmemiz ve bunun bir sorun düzeyinde olup olmadığını anlayabilmemiz için detaylı bir drğerlendirme yapmamız gerekir. Bunun için takvimimde belirtmiş olduğum uygum randevu saatlerinden birini seçip randevu oluşturursanız yardımcı olabilirim. İyi günler diliyorum

  • Merhabalar, ilişkiler resmiyet kazandığında aile ve çevresel faktörler gibi farklı dinamikler de ilişkiye dahil olmaktadır. Bu süreci dengeli şekilde ilerletmek ilişkinizin sağlığı ve devamlılığı için önemlidir. Bilgi ve danışmanlık hizmeti verebilmem için takvimde belirtmiş olduğum gün ve saatlerden birine randevu oluşturabilirsiniz.

  • Merhabalar, bahsettiğiniz sorun düşünce süreçlerinizi detaylı şekilde ele almamız gereken bir durum olduğundan konuyla ilgili daha kapsamlı bir değerlendirme yapabilmemiz için belirlemiş olduğum uygun saatlerden birine randevu oluşturursanız görüşme gerçekleştirebiliriz.

  • Detaylı yardımcı olabilmem için dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz.

  • Merhabalar, dehb tedavisinde öncelikli yaklaşım ilaç tedavisi olmalıdır. İlaçlarınızla ilgili değişiklikleri sizi düzenli takip eden psikiyatri doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Fakat ilaç tedavisi yanında destekleyici psikoterapi de almanız rutinlerinizi düzenlemede ve işlevselliğinizi arttırmada size yardımcı olacaktır. Terapi desteği almak isterseniz bu konularda yardımcı olabilirim. İyi akşamlar diliyorum.

  • Merhabalar, böyle travmatik bir durumda özellikle de intihar girişimi söz konusu olmuşsa bireysel çabalardan ziyade yapabileceğiniz en faydalı şey arkadaşınıza bir an önce uzman desteği alması konusunda rehberlik etmeniz olacaktır.

  • Merhaba, buna dair kaygınızın temelinde ne yattığını detaylı bir görüşme yapmadan ve sürecinizi tam olarak öğrenmeden söylemek güç. Dilerseniz yardımcı olabilmem için randevu oluşturabilirsiniz.

  • Merhabalar, almış olduğunuz tanının klinik anlamdaki sınıflandırması ve daha ziyade yaşamış olduğunuz süreci daha iyi anlamak ve sağlıklı yönetebilmek için danışmanlık almak isterseniz randevu oluşturabilirsiniz. İyi akşamlar

Loading...
 • 14-09-2022

  Tek kelime ile muazzam bir uzman psikolog..


Loading...
jetklinik whatsapp