User Image

Hazal Örnek

Uzman Klinik Psikolog

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺189
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma
28 May
Cumartesi
20:00 20:00 20:00 14:00
21:00 21:00 21:00 15:00
22:00 22:00 22:00 16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar, ben Klinik Psikolog Hazal Örnek. Psikoloji lisans eğitimimi  2010-2014 yılları arasında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladım. Uzmanlık eğitimimi ise 2015-2018  yılları arasında Hasan Kalyoncu Üniversitesi / Klinik Psikoloji Anabililm Dalında tamamladım.  Eğitim süreci boyunca, Bilişsel Davranışçı Terapiler, Aile ve Çift Terapisi, Çözüm odaklı terapi, Varoluşçu Terapi grup terapileri gibi pek çok terapi yaklaşımı ile ilgili teorik bilgi aldım ve bu yaklaşımlarla ilgili pratik anlamda gerekli olan süpervizyon sürecinden geçtim. Bunların haricinde eğitim sürecim boyunca pek çok workshop’a katılım sağladım. Uzmanlık serüvenimden önce 0-6 yaş grubu ve ilkokul çağı gruplarıyla 1 yıl kadar çalışma deneyimim oldu.7 yıldır erişkin gruplarla geniş bir klinik yelpazede düzenli olarak bireysel terapi ve grup terapileri gerçekleştirmekteyim. 

Son Makaleleri

08-05-2022
İlişki

Merhaba. Benim nişanlanacağım adamın annesi beni istemiyor ve bunu gösteren davranışlar sergiliyor. Benim ona karşı davranışım ve erkek arkadaşıma davranışım nasıl olmalı?

12-05-2022

Merhabalar, ilişkiler resmiyet kazandığında aile ve çevresel faktörler gibi farklı dinamikler de ilişkiye dahil olmaktadır. Bu süreci dengeli şekilde ilerletmek ilişkinizin sağlığı ve devamlılığı için önemlidir. Bilgi ve danışmanlık hizmeti verebilmem için takvimde belirtmiş olduğum gün ve saatlerden birine randevu oluşturabilirsiniz.


14-04-2022
Çaresizlik ve Ağır Depresyon

Merhaba, ben 16-18 yaşlarımdayken evimde ve salonda bazı cinsel içeriklere görüntülere bakmıştım, fakat daha sonra pişman oldum ve bir daha yapmadım, bu konuyu da hiç düşünmedim. Olayın üzerinden 6-7 yıl geçti ve bu olay 1 aydır çok fazla aklıma takılıyor. Kardeşim (o zaman 8-9 yaşlarındaydı) veya annem beni yanlışlıkla ben fark etmeden görmüşler midir? Eğer kardeşim beni gördüyse ben onu taciz mi etmiş olurum? Asla birinin beni görmesi ya da annemin ve kardeşimin o görüntüleri görmesi gibi bir amacım ve niyetim yoktu, dikkatsizlik ve hata ile oldu. O an kendi odamda ya da daha özel bir alanda değil de salonda olduğum için suçlu muyum? Yasada a)Bir çocuğa müstehcen görüntü, yazı veya sözleri içeren ürünleri veren ya da bunların içeriğini gösteren, okuyan, okutan veya dinleten, b) Bunların içeriklerini çocukların girebileceği veya görebileceği yerlerde ya da alenen gösteren, görülebilecek şekilde sergileyen, okuyan, okutan, söyleyen, söyleten'' kişilerin suçlu olacağı yazıyor. Ben suç mu işlemiş oldum? Ama kardeşimin görüp görmediğinden emin değilim, acaba kapıdan yanlışlıkla gördü mü diye endişeleniyorum. Ne olur bana yardım edin. Avukatlara soru soruyorum, kendi kendime mahkemeye gitmeyi ya da en sonunda intihar etmeyi düşünüyorum, çok çaresiz durumdayım. Bu arada kardeşim şu an gayet iyi ve sağlıklı, aramızdaki ilişki de çok iyi. Ama benim içim asla rahat etmiyor.

14-04-2022

Merhabalar, bahsettiğiniz sorun düşünce süreçlerinizi detaylı şekilde ele almamız gereken bir durum olduğundan konuyla ilgili daha kapsamlı bir değerlendirme yapabilmemiz için belirlemiş olduğum uygun saatlerden birine randevu oluşturursanız görüşme gerçekleştirebiliriz.


11-04-2022
Ailem zorla evlendirmek istiyor

18 yaşımdayım okuyorum köyde yaşıyoruz beni istemeye geldiler ailem çocuk çok iyi diye konuş diyorlar ama ben istemiyorum konuşuyorum olmuyor istemiyorum diyince kavga çıkıyor evde psikoljim bozuldu surekli ağlıyorum elimden bişey gelmiyor kimse dinlemiyor hayat benim hayatım ama kimse saygı duymuyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

12-04-2022

Detaylı yardımcı olabilmem için dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz.


07-04-2022
Merhaba hocam

Ben dehb olan birisiyim 5 yıldır ilaç kullanıyorum ama artık yeterli gormüyorum ilacları bu işin direkt cözümü bi tedavisi varmı

07-04-2022

Merhabalar, dehb tedavisinde öncelikli yaklaşım ilaç tedavisi olmalıdır. İlaçlarınızla ilgili değişiklikleri sizi düzenli takip eden psikiyatri doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Fakat ilaç tedavisi yanında destekleyici psikoterapi de almanız rutinlerinizi düzenlemede ve işlevselliğinizi arttırmada size yardımcı olacaktır. Terapi desteği almak isterseniz bu konularda yardımcı olabilirim. İyi akşamlar diliyorum.


03-04-2022
Taciz

Arkadaşıma istemediği halde sevgilisi cinsel tacizde bulnmuş. Bu durumda kendisini suçlu görüyor ve intihara kalkıştı. Ona yardım etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

04-04-2022

Merhabalar, böyle travmatik bir durumda özellikle de intihar girişimi söz konusu olmuşsa bireysel çabalardan ziyade yapabileceğiniz en faydalı şey arkadaşınıza bir an önce uzman desteği alması konusunda rehberlik etmeniz olacaktır.


02-04-2022
İlişki

Sevgilime yanlış yapmakdan korkuyorum onu çok seviyorum ama bu sabah kaygılıydım ya yanlış yaparsam kendi kendimi sorguluyorum yapmam diyorum ama aklımda kötü düşünceler napmam gerek

04-04-2022

Merhaba, buna dair kaygınızın temelinde ne yattığını detaylı bir görüşme yapmadan ve sürecinizi tam olarak öğrenmeden söylemek güç. Dilerseniz yardımcı olabilmem için randevu oluşturabilirsiniz.


26-03-2022
Psikiyatrik rahatsızlık

Merhaba doktor hanım organik olmayan psikoz tanımlanmamış hangi dilim hastalığa girer a b c d e hangi dilime girer doktor hanım cevaplarsanız sevinirim

26-03-2022

Merhabalar, almış olduğunuz tanının klinik anlamdaki sınıflandırması ve daha ziyade yaşamış olduğunuz süreci daha iyi anlamak ve sağlıklı yönetebilmek için danışmanlık almak isterseniz randevu oluşturabilirsiniz. İyi akşamlar


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp