User Image

Psk. Ece Tunç

Psikoloji

(5)
 • Online Seans Ücreti : ₺125
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar
13:35
14:40
15:45
16:50
17:55
19:00
  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar. Ben psikolog Ece Tunç. Ankara Üniversitesi psikoloji bölümünü 2020 yılında yüksek şeref derecesiyle bitirdim. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi'nde klinik psikoloji alanında uzmanlığımı yapmaktayım. Aktif olarak danışan görmekteyim. Genel olarak ergenler ve yetişkinlerle görüşmeler yürütmekteyim. Kısa süreli çözüm odaklı terapi eğitimimi tamamladım. Yüksek lisans eğitimimde yoğun olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle eğitim görmekteyim. Lisans eğitimimde de benzer şekilde BDT ekolüyle eğitim aldım. Bu eğitimlerin yanı sıra alanımla alakalı pek çok konferans/ seminere katılmaya devam ediyorum. Hayatınızda sizi zorlayan, geliştirmek istediğiniz konularda size destek olmak için buradayım.

Son Makaleleri

 • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

16-08-2021
saat

bu gün için sizden almak istemiştim randevuyu bu gün içinde 19.00 için düzenleme yapabilirseniz çok mutlu olurum. Uğraştırdığım için kusura bakmayın

16-08-2021

Merhaba, bugünün takvim saatlerinde malesef değişiklik yapamıyorum.


15-08-2021
Kaygı Bozukluğu

Gelecek hakkında çok endişeleniyorum. Bazen uykularımı kaçırıyor. Hiçbir zaman anı yaşayamıyorum hep bir gelecek düşüncesi beni strese sokuyor. Yeni mezun oldum bundan dolayı olabilir mi sizce? Şimdiden teşekkürler.

15-08-2021

Merhaba, mezuniyet durumunda geleceğin öğrencilik hayatının aksine belirsiz olması stres ve gelecek kaygısına yol açabiliyor. Stres ve gelecek kaygınızın nedeni bu olabilir. Ancak sizin gelecek hakkındaki kaygılarınız yalnızca iş-eğitim alanında mı yoksa diğer alanları da etkileyen bir duygu mu bu anlamak da önemli. Yaşadığınız stres durumunun uykularınız dışında etkilediği farklı yaşam alanları da var mı, dikkat edebilirsiniz. Eğer yaşamınızın pek çok alanını etkileyen bir durumsa uzman birinden destek almak yardımcı olabilir. Sağlıcakla kalın.


15-08-2021
Toplum için çok geriliyorum

Kalabalık ortamlarda herkes bana bakıyormuş gibi hissediyorum. Topluluk önünde falan asla konuşma yapamıyorum sesim içime kaçıyor. Nefes egzersizlerini denedim fakat yeterli olmuyor. Ne yapabilirim?

15-08-2021

Merhabalar, öncelikle bahsettiğiniz sosyal ortamlarda herkesin size bakması dışındaki belirtilerinizin neler olduğunu anlamaya çalışabilirsiniz. Örneğin, herkes size bakıyor ve sonrasında ne düşündüklerini varsayıyorsunuz? Sosyal ortamlarda nelerin olacağına yönelik beklentilerinizi belirlemek, kendinize yönelik olan yoğun dikkati fark etmek ve azaltmak, sosyal durumlarda olmasını beklediğiniz şeylerin ne kadar gerçekçi olduğunu değerlendirmek gibi çeşitli yöntemler ile müdahale edilebilir. Bahsettiğiniz durum günlük hayatta zorluklara neden olabildiğinden bir uzman eşliğinde çözmeye çalışmak, sizin açınızdan daha faydalı olabilir.


13-08-2021
İlişkiler

Merhaba, ben ilişki yaşadığım bireyle aramda bir duvar olduğunu düşünüyorum. Sevgiliyiz, birbirimizi seviyoruz ama bir noktada aramızda bir engel oluyor. Çekiniyoruz sanırım o kadar yakın değil gibi hissediyorum ne yapabilirim bu engeli aşmak için? Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi günler.

13-08-2021

Merhaba, ilişkinizde olduğunu düşündüğünüz duvar ile ilgili partnerinizin görüşleri de bu konuda çok önemli. Öncelikle ilişkideki duvarın kaynağını anladıktan sonra müdahalede bulunabilirsiniz. Duvar veya yakın olmama hissinin kaynağı ilişkiden öğrenilmiş beklentiler mi yoksa iletişim eksikliğinden mi kaynaklı anlamak yardımcı olabilir. İlişkinizde kendinizi yakın hissetmeme durumu partneri de ilgilendirdiğinden açık, hassas ancak suçlayıcı olmayan bir dil ile partnerinizle konuşarak ilişkinizde bulunan engelleri daha iyi anlayabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.


Loading...
 • 21-10-2021


 • 19-08-2021


 • 18-08-2021

  Görüşme çok verimli oldu,Ece hanım çok iyi bir dinleyici ve iyi bir anlatıma sahip.Kesinlikle tavsiye ediyorum..


 • 16-08-2021

  çok güler yüzlü, sizi dinleyip yol gösteriyor, ön görüşme olmasına rağmen çok verimli geçti.


 • 16-08-2021

  Çok ilgili ve dikkatle dinleyen bir uzman olduğunu düşünüyorum, ön görüşmede bile bunu rahatlıkla anlayabildim. Herkese tavsiye ederim.


Loading...
jetklinik whatsapp