User Image

Psk. Duygu Kılınç

Psikoloji

(1)
  • Online Seans Ücreti : ₺150
  • Seans Süresi : 45 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar, üniversite eğitimime 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi’nde başladım. Tezimi ‘Travma sonrası stres bozukluğu yaygınlığı ve kültürlenme tutumlarıyla ilişkisi’ üzerine yazarak okulumdan bölüm ve fakülte birincisi olarak mezun oldum. Eğitim hayatım süresince Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde klinik stajlarımı tamamladım. 2019’dan bu yana İstanbul’da özel bir klinikte okb, ergen psikolojisi, depresyon, anksiyete gibi çeşitli alanlarda terapi hizmeti verdim. 4 yıl süren ve Avrupa Psikoterapistler Birliği onaylı pozitif psikoterapi eğitiminin 200 saatlik temel eğitimini tamamlamış bulunmaktayım. BDT, evlilik ve çift terapisi, duygu odaklı terapi gibi eğitimler almanın yanı sıra alandaki birçok seminer ve sempozyuma katıldım. Bu yıl başvurmuş olduğum Almanya Bremen Üniversite’sindeki master programına kabul alarak gitmek için hazırlık sürecindeyim.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

02-01-2022
Ücretsiz ön görüşme

Ücretsiz ön görüşme sağlayamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

02-01-2022

Jet kliniğin Whatsapp hattına yazabilirsiniz ben de bu durumu bildirecem ilgili kişilere


20-11-2021
Sosyal fobi ve kaygı

Merhaba 19 yaşındayım tedavi görüyorum selectra ilacını kullanıyorum.Sosyal ortamlara girmek istemiyorum girince de sıkılıyorum eğer sohbet muhabbet veya benden yaşça büyük insanlar varsa o ortamda durmak istemiyorum bile.Ailemle dışarı yemek yemeye çıktığımızda falan ailemin yanında kendimi bir yabancı gibi hissediyorum ve yalnız güvensiz hissediyorum.Dışarıdaki insanların bana bakışlarından nefret ediyorum ama sonra alışınca rahatsızlık duymuyorum.Mutlu bir habere sevinmem gerekken ben nedense üzülüyor gibiyim ne hissettiğimi bilemiyorum acaba duygularımı aktaramıyorum size onu da bilmiyorum.Evde olmaktan çok sıkılıyorum sosyal hayatım sıfır.Hobilerim var ama bundan dolayı yapamıyorum.Evde önceden çok kavga ederdim eşyaları parçalıyordum.Sonra bana vuran ailemin elleri kolları morarmış oluyor bunu yaptıktan sonra bunu ben mi yaptım diye şaşırıyorum önceden aileme zarar verme gibi bir şeyim yoktu.1-2 seneden belli böyle.Önceden kıyafetleri keserdim bunu bıraktım sonra aileme zarar vermeye başladım bundan çok yakınıyorum kendime inanamıyorum ????????????dışarıda sakin biri olan ben evde adeta canavara dönüşüyorum kendimi böyle kabul etmek istemiyorum.Dışarı karanlık bir yer durgun bir yer geliyor sanki içimdeki bu ben ben değilim.Yaşım büyüyünce de çok rahatsız olmaya başladım.

20-11-2021

Merhabalar, öncelikle kendi durumunuzu farkedip destek almak istemeniz çok önemli bir adım. Bu adımı atmışsınız. Çok yoğun ve zorlu şeyler yaşadığınızı ve sizi çok rahatsız ettiğini görüyorum. Öfke krizleri ve zarar vermeyle ilgili öfke kontrolü çalışılmalı. Kaygılarınız konusunda da kaygıların sizi rahatsız etme derecesine göre bir sıralama yapılıp sizi en az rahatsız eden kaygıdan başlanarak bir çalışma sürecine girilmeli. Bunun yanı sıra durumların neden ve ne zaman başladığı farkedilmeli ve hangi durumlarda tetiklenip yeniden ortaya çıktığı belirlenmeli. Kendinizin de söylediği gibi kendinizi böyle kabul etmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz randevu takvimimden kendinize uygun bir zaman diliminde randevu oluşturabilir ve sorunlarınızı benimle çalışabilirsiniz. Sevgiler…


Loading...
  • 19-11-2021


Loading...
jetklinik whatsapp