User Image

Psk. Sena Nur Özdemir

Psikoloji

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺150
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Psikolog Sena Nur Özdemir, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Bölümünü %100 burs ile İngilizce dilinde okumuştur. Lisans eğitimi sırasında stajlar yaparak ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü hizmetler vererek kendini geliştirmeyi amaçlamıştır.

 Lisans eğitimi sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Stajyer Psikolog olarak görev almıştır. Hastanede yatılı tedavi gören hastaları klinik ortamda gözlemlemiş, hasta-doktor görüşmelerine gözlemci olarak katılarak deneyim kazanmıştır. Bu esnada birçok psikiyatrist ve psikolog ile çalışma fırsatı bulmuş, deneyimleri hakkında bilgi edinmiştir.

 Aynı zamanda Psikomental Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Uzman Klinik Psikolog Sinem Özkaya Alp eşliğinde 10 ay süre ile stajyer asistanlık yapmıştır. Bu süreçte klinik alanında gözlem yapma fırsatı kazanmış ve intervizyon çalışmalarına katılmıştır.

 Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda Drama Atölyesi ve Düşler Atölyesi eğitimini tamamlamış, bu atölyeler kapsamında çocuklar ile çalışmıştır.

 Daha sonra Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda 2019’da Sanatla Hayata Renk Kat projesi eğitimi içerisinde Sanat Terapi bağlamında eğitim görmüş ve Çapa Hastanesi Onkoloji servisinde gönüllü olarak çalışmıştır.  Şu anda Doç Dr. Itır Tarı Cömert eğitmenliğinde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini tamamlamaktadır.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp