User Image

Mustafa Can Ünüvar

Uzman Klinik Psikolog

(1)
  • Online Seans Ücreti : ₺189
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
5 Tem
Salı
6 Tem
Çarşamba
7 Tem
Perşembe
8 Tem
Cuma

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Uzm. Kl. Psk.Mustafa Can Ünüvar, Burdur Ercan Akın Fen Lisesi mezunudur. Lisans eğitimini Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu statüde tamamlayarak Psikolog unvanını almıştır. Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında Psikiyatrist Mehmet Sungur hocanın öğrencisi olarak yüksek lisans aşamasını tamamlamıştır. Halen CİSED tarafından verilen Cinsel Terapist eğitimlerine devam etmektedir. Alanı ile ilgili olarak yaygın eğitim kapsamında çok sayıda seminere katılmış ve çeşitli kongrelerde bildiri sunumu yapmıştır.  Ayrıca öğrenme güçlüğü ve disleksi alanında çeşitli eğitimler alan Mustafa can Ünüvar PREP- lisanslı uygulayıcısıdır.

Mesleki çalışmalarına Ünüvar Psikoloji'de devam etmektedir.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

    • Merhabalar. Günlük yaşantımızda bazı duygular hissederiz. Bu duyguları hissettiğimizi anlamak kolaydır. Çünkü kalp çarpıntısı, mide ağrısı, ateş basması, gerginlik gibi fiziksel semptomlar da duygularımıza eşlik eder. Ancak hissettiğimiz her duygunun altında yatan düşüncelerimiz vardır. Bu düşünceler bazı durumlarda o kadar otomatikleşmişdir ki bu düşüncelerimizi fark edemeyiz. Terapi süreçlerinin bir kısmını bu düşünceleri ve etkilerini fark etmek ve bunların yanında farklı düşünceler de oluşturmak yer alabilir. Her ilacın kişiye göre etkisi farklı olur ve bazı ilaçların etki etmesi zaman alabilir. Hayatımızda olumlu duygular kadar olumsuz duygular da vardır. Bazı olumsuz duygularımızın da işe yarayan tarafları vardır. Örneğin sınav stresi ve kaygısı yaşayan bir çocuk, bu kaygı sayesinde önlemler alır. Sınava çalışmasında etkili olur. Ancak hissettiğimiz duygu seviyesi, fazlalaştıkça bize zarar vermeye başlar. Aynı çocuk aşırı derecede kaygı ve stres yaşarsa, derslerine odaklanmakta zorluk yaşar. Umarım cevabım faydalı olmuştur. İyi günler dilerim :)

Loading...
  • 24-06-2022

    Ne kadar duygularımı yok saydığımı seanslarda anlamış oldum iyi bir dinleyici. kendisiyle sorunlarımı çözeceğimize inanıyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok cana yakın kendisi doktorlara olan önyargımı azalttı . Teşekkür ederim.


Loading...
jetklinik whatsapp