User Image

Mustafa Karasakal

Uzman Psikolog

(1)
  • Online Seans Ücreti : ₺299 ₺189
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
26 Eyl
Pazartesi
27 Eyl
Salı
28 Eyl
Çarşamba

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Uzm. Psk. Mustafa Karasakal 2016 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Lisans hayatı boyunca pek çok ulusal ve uluslararası sempozyumlarda ve çalışmalarda hem düzenleyici hem katılımcı olarak bulunmuştur. 2013 yılında yeniden kurduğu Psikoloji Kulübü aracılığıyla 2 yıl boyunca ulusal düzeyde pek çok seminer, konferans ve çalıştay düzenlemiştir. Lisans öğrenimi sürecinde psikodrama ve grup terapisi eğitimleri almış ve Balıklı Rum Hastanesi gibi birçok kurumda staj yapma imkânı bulmuştur. Ayrıca yine lisans eğitimi hayatında özel gereksinimli çocuklarla çalışan pek çok kurumda hem gözlemci hem stajyer düzeyinde çalışma imkânı elde etmiştir 2018 senesinde USA MTSU Clinical Psychology Master’sProgram’da Uygulamalı Davranış Analizi eğitimi almıştır. Yine USA’da bulunduğu süreçte WSU’da Proffesor Roby ile The Child-Centered Play Therapy Certificate Program’ı tamamlayarak çocuk ve ergen psikopatolojisi eğitiminin yanında oyun terapisi eğitimi almıştır. 2019 senesinde BAİBÜ’de pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır.2020 yılında Objektif ve Projektif testler eğitimi alarak çocuk değerlendirmelerini testlerle desteklemiştir. 2021’de MEB ile düzenlenen bir programla Aile Danışmanlığı Eğitimi almış ve çalışma alanlarına aile danışmanlığını da katmıştır. 

2019’dan bu yana bireysel psikoterapiler alanında kendini daha da geliştirmek adına BDT eğitimi ve çeşitli psikoterapi eğitimleri almış ve hâlihazırda Bütüncül Psikoterapi Eğitimi teorik dönemindedir.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...
  • 17-04-2022

    henüz 1 aydır Mustafa Bey ile görüşüyorum. Başka bir psikolog hanımın yönlendirmesiyle kendisiyle terapiye başladım. Kısa süre geçmesine rağmen doğru bir karar aldığımın farkındayım.


Loading...
jetklinik whatsapp