User Image

Klnk. Psk. Serap Sendikici

Psikoloji

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺400
  • Seans Süresi : 50 Dk
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba,

1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum. 2011 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlayıp uzmanlık unvanımı aldım. Çeşitli devlet hastanelerinde stajer olarak ve özel kliniklerde psikoterapist olarak çalıştım. Halen klinik çalışmalarıma devam ediyorum. Görüşmek dileğiyle, 

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim. 
 

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

19-12-2021
Güven problemi

Bir psikolog nasıl seçilir? Psikologlara güvenmiyorum. Bana öyle geliyor ki birçok psikoloğun deneyimi yok. Zaman zaman deneyim kazanırken birçoğunun hayatı mahvettiği düşüncelerim vardır. Nasıl güvenilir?

19-12-2021

Merhaba, Deneyim önemli bir unsur ancak bu alanda uzmanlık en belirleyici durumdur. 5 yıldır çalışan ve belli bir alanda örneğin oyun terapisi veya cinsel terapi yapan bir psikologa güvenebilirsiniz 30 yıldır pek çok alanda çalışan bir psikologtan belli bir konuda çok verim alırken bir konuda alamayabilirsiz. Bazen çok hevesli yeni mezun bir arkadaş dediğim gibi belli bir alanda harikalar yaratabilir. Benim önerim direkt danışan yorumlarına bakmanız ve psikoloğu öven yorumlardan ziyade kendi iyileşme sürecini detaylı anlatan danışanların söylediklerine göre karar vermenizdir. Benim en iyi çalıştığım danışanlarım daha önceki danışanlarımın yönlendirdiği kişiler olmuştur. Hali hazırda terapi gören ya da terapisi bitmiş arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz bu konuda.Son olarak şunu söyleyebilirim, psikologlar kimsenin hayatını tehlikeye atmazlar aslında 2-3 görüşme sonrasında eğer kendinizi güvende ve anlaşılmış hissetmiyorsanız süreci sonlandırmak danışanın sorumluluğudur. İlk başlardaki izlenimlerinize güvenin. Sağlıklı günler dilerim.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp