Psk. Dan. Aslı Nurhan Seçir

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik

(0)
  • Seans Ücreti : ₺120
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Hemen Görüşme İçin Uygun
  • Ücretsiz Ön Görüşme
23 Eki
Cumartesi
24 Eki
Pazar
25 Eki
Pazartesi
26 Eki
Salı

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba, ben Psikolojik Danışman Aslı Nurhan Seçir. Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık( PDR ) bölümünden yüksek şeref derecesiyle (3.66) mezun olup sonrasında Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalında yüksek lisans eğitimime başladım. Şu anda tez dönemindeyim. Lisans  eğitimim süresince çeşitli okullarda stajlar yapıp süpervizyon destekli çeşitli danışmalar yürüttüm; çeşitli seminer ve atölyelere katıldım ve birçok alanda sertifikalar edindim. Bir buçuk senedir online şekilde psikolojik danışma oturumları yapmaktayım. Danışanlarımı anlamak, onlara el vermek ve yardımcı olmak aynı zamanda beni de büyüttü. İnsanı, insanla; insanca anlamaya çalıştım. Mesleğim ve aldığım eğitim gereği insana insan olduğu için değer vermeyi, danışanlarıma yol arkadaşlığı etmeyi görev bildim. Bu yolda yorulanlar, yürümeye gücü yokmuşçasına hissedenler, ayağı taşa takılanlar oldu elbette. Ancak önce ben onlara elimi uzattım, sonra onlar kendilerine el vermeye başladılar. Danışanlarımla aynı yolda yürümek, bu yolda onlara eşlik etmek, önce onlara el vermek; sonrasında ise kendilerine el vermelerini sağlamak benim mesleğime dair esas bakış açımdır.

Ergenler ve yetişkinler için Online psikolojik danışma ve kariyer danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Ankara Tunalı Hilmi Caddesindeki Paradoks Psikoloji'de yüz yüze seanslar da yapmaktayım.

 

instagram: @pskdan.aslisecir

 

MMPI-Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri ve Yetişkinlerde İlk Görüşme Teknikleri Uygulayıcı Eğitimi, Çocuklarda Psikolojik Değerlendirme ve Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Evlilik ve Çift Terapisi Uygulayıcı Sertifikası gibi alanımla ilgili çeşitli sertifikalara sahibim.

 

 

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

07-07-2021
ben çok kötüyüm

psikolojim artık hiçbir şeyi kaldırmıyor dayanacak gücüm kalmadı tüm dünyanın yükü omuzlarımda gibi 19yaşımdayım ama 70 hiissediyorum hiç mutlu bir ailem olmadı psikolojik destek alsam düzelir miyim bilmiyorum denemeyi istiyorum ama bütçem yetmiyor iyice kafayı yiyorum. döngüye girdim

07-07-2021

Merhaba, yaşadıklarınız ve hissettikleriniz hem ömrünüze sene eklemiş hem de sırtınıza yük. Sırtınızdaki bu ağırlıkları ne olup da yüklendiniz? Eğer bu yükleri kenara koyup soluklanmak isterseniz psikolojik destek almanız faydalı olabilir. Maddi konulardan ötürü danışma alamamanızı da anlıyorum. Ön görüşme randevusu oluşturursanız sizin için yapabileceklerimizi konuşabiliriz, elimden geleni yapmak isterim. Güzel güneşli günler diliyorum sizin için


05-06-2021
Nerde

Merhaba sizinle online olarak mi goruscez acaba yada ofis vs varmi

06-06-2021

Merhaba görüşmelerimiz online olarak bu platform üzerinden gerçekleşmektedir ????


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...