User Image

Çiğdem Dişci

Psikolojik Danışman

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺100
  • Seans Süresi : 50 Dk
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma
28 May
Cumartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba. Ben Psikolojik Danışman Çiğdem Dişci. Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Eğitimim süresince farklı okullarda staj yaptım. 9 ay boyunca 3 danışan ile bireysel psikolojik danışma yaptım. Bir yıldır bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Kurum müdürlüğü ve psikolojik danışmanlık yapmaktayım. Aktif olarak bireysel psikolojik danışma seansları yürütmekteyim. Kendinizde değiştirmek istediğiniz, zorlandığınız ve karşılaştığınız güçlüklerle baş etmenize yardım etmek için buradayım. Kendinize olan içsel yolculuğunuzda bir uzmandan yardım almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

31-05-2021
İlişki sorunları

Merhaba, 2 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımın babası eşini ve kızını evden hiç çıkarmıyor kolay kolay. Şuanda da erkek arkadaşımın annesi benim dışarı çıkıp gezmemi istemiyor ve bunu yüzüme söylemek yerine arkamdan başkalarına söyleyerek kötülüyor. Erkek arkadaşımla dışarı çıkmama da tepki gösteriyor ve şuan bu konu yüzünden tartıştık kendisiyle. Fakat erkek arkadaşımla hala birlikteliğimizi sürdüyoruz. Ne yapmalıyım ailesine karşı nasıl davranmaliyim

01-06-2021

Merhaba. Öncelikle erkek arkadaşınızın babasının, ailesi için koyduğu kurallar bir yana, annesinin sizin davranışlarınıza, eylemlerinize müdahale etmesi söz konusu. Aranızdaki bağlantı ise erkek arkadaşınız. Önerim, bu durumdan rahatsızlık duyduğunuzu, bu konuda neler düşündüğünüzü ve hissettiğinizi erkek arkadaşınızla konuşmanızdır. Erkek arkadaşınızın ya da ailesinin sizin nasıl davranmanızı istemesinden ziyade, sizin neyi doğru bulduğunuz, kendiniz hakkında neyi istediğinizi düşünün. Ve bu yaşadıklarinızın sizi nasıl etkilediğini. Ilişkilerde bu gibi önemli meseleleri açık iletişimle konuşmak mühimdir.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp