User Image

Dilan Tuncel

Psikolojik Danışman

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺200
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
20 May
Cuma
21 May
Cumartesi
22 May
Pazar
23 May
Pazartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

Özgeçmiş

Merhabalar ben Psikolojik Danışman Dilan Tuncel. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikolojik  Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Gönüllü Psikolojik danışmanlık merkezleri ve anaokullunda görev aldım. En uygun terapi ekolünü birlikte belirleyip seanslarda  iş birliği ile yol almaktayız.  Aktif olarak danışan görmekteyim. Çeşitli eğitimler aldım. Aldığım eğitimler: Çocuk Ergen ve Yetişkin Bilişsel Davranışçı terapi,EMDR, Cinsel Terapi, Aktarım Odaklı Terapi Terapötik Kartlar, Yas Danışmanlığı, Ölüm ve Yas Terapi, Travma sonrası ve Stres Bozukluğu, D2 Dikkat ve Konsantrasyon Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Beier Cümle Tamamlama Testi, Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi, Cattel 2A Zekâ Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, AGTE-Ankara Gelişimsel Tarama Envanteri, Gessel Gelişim Figürleri, Peabody Resim Kelime Eşlettirme Testi, Porteus Labirentleri Testi, Beck Depresyon, anksiyete umutsuzluk, MMPİ, kısa semptom env. ,

Sanat ve Rüya analizi atölye çalışmaları, Drama ve Psikodrama, Oyun ve Masal terapisi, Filial oyun terapisi, Logoterapi, Resim analizi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı terapi, Mindfullness workshop, Konsantrasyon ve duygusal zeka geliştirici , Pozitif Psikoterapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi metodlarını da seanslarımda uygulamaktayım.  Beden algi bozukluğu ile ilgili metotları kullanmaktayım .Aile ve Çift terapilerim devam etmektedir. Bireysel danışmanlık vermekteyim.

Son Makaleleri

13-12-2021
Fobi

Ben bir sosyal fobiyim. 2 yıldır evde oturuyorum ve hiçbir yere çıkmıyorum. Insanlardan korkuyorum. Bana öyle geliyor ki insanlar vahşi ve hayvanlar gibi. Kim, nasıl, ve ne zaman, bana saldırır. Tehlikeyi hissediyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim?

13-12-2021

Merhabalar kaygı durumunuz ve beklenti anksiyeniz de var. Buna çalışabiliriz birlikte öncelikle bilişsel davranışçı terapi ile başlarız sonrasında travma durumu varsa EMDR terapisi uygulayabilirim. Fobiler de EMDR terapisi çok etkili.


07-12-2021
Kendim

Merhaba. Öncelikle kolay gelsin . Ben size birşey sormak istiyorum. Ben kendimi herkes tarafından sevilmiyor ve değersiz hissediyorum. Bir türlü sevildiğimi hissedemiyorum . Arkadaş grubum var ve hepsi ayrı ayrı en çok beni sevsin istiyorum. Böyle birşey imkansız ve beni öok yoruyor. Biri diğeri ile ilgilenince sanki beni artık sevmiyor Muş gibi hissediyorum. Bana iyi gelenlerden çok gelmeyenleri daha çok seviyorum kafama takıyorum napıcağımı da bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

09-12-2021

Merhabalar teşekkür ederim. Seçimlerimizi bilinçli yaparız sizinde soğuk duran insanları seçiyorsunuz ve sevilmek için çabalamanızın bilinçaltında yatan çocuklukta yaşadığınız travma olur bazı olaylar olur bu yüzden sevilmek için çabalıyor olabilirsiniz. Destek alırsanız nedenlerini inceleyebiliriz buradan mesaj ile bulmak sağlıklı olmayacaktır. İyi günler dilerim.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp