User Image

Havva Alıcı

Psikolojik Danışman

(3)
  • Online Seans Ücreti : ₺100
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
17 May
Salı
18 May
Çarşamba
19 May
Perşembe
20 May
Cuma

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü 3. lükle bitirdim. Şu an Anadolu Üniversitesi'nde aynı bölümde tezli yüksek lisans yapmaktayım. Eğitimim boyunca pek çok danışmayı süpervizyon desteği ile devam ettirdim. 2 yıldır aktif olarak danışan görmekteyim. Mesleki gelişimim için pek çok eğitim almaktayım. Yakın zamanda Kısa Yoğun Acil Dinamik terapi eğitimimin 2 modülünü ve süpervizyon aşamasını tamamlamış bulunmaktayım. Özellikle bireysel danışmanlık, yetişkin ve ergen danışmanlığında, kaygı, depresyon, kayıp ve yas, sınav kaygısı ve öfke kontrolü alanlarında deneyimlerim bulunmaktadır. Psikolojik danışma bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacınız için size destek vermek için buradayım..

Son Makaleleri

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...
  • 31-08-2021


  • 13-06-2021

    Havva hanımla 15 dakika görüştük. Bugün benim için çok zor bir gündü ve kendisiyle konuşmak çok iyi geldi. Dikkatle dinledi ve sorular sordu. Yaşadığım sürecin zor olduğunu ve ne hissettigimi anladığını hissettim online olsa bile. Eğitimi ve tavrı gerçekten güven veriyor


  • 13-06-2021

    Havva hanım gerçekten alanında uzmanlığını tavrı ve konuşması ile hemen belli etti. İlk defa biriyle böyle bı görüşme yaptım ancak gerçekten 15 dakika bile çok iyi geldi. Dinlenildiğimi ve anlaşıldığımı hissettim. Kendisi güler yüzlü ve oldukça canlı bir insan. Danışma oturumlarına devam etme kararı aldık.


Loading...
jetklinik whatsapp