User Image

Psk. Dan. İlknur Şen

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺200
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba, ben Psikolojik Danışman İlknur ŞEN. Lisans eğitimimi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. 24 yaşındayım.Zihin, duygu ve davranışları inceleyen bir topluluğun parçası olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Mesleki deneyimimi zenginleştirmek için online olarak bireysel psikolojik danışma hizmeti veriyorum. Çeşitli okullarda ergenlerle ve özel eğitime gereksinimi olan çocuklar ile çalıştım. Onlarla farklı faaliyetler yaparak daha iyi eğitim almalarına katkıda bulundum. Bunun yanı sıra bir süpervizör desteği kapsamında bireysel danışma ve grupla danışma gerçekleştirdim. Bireysel psikolojik danışmada 3 farklı danışanımla ortalama 5'er oturumluk danışma süreci gerçekleştirdim. Bireysel olarak grupla psikolojik danışma yaptığım sırada da 12 kişilik bir grupta 14 oturumluk bir grupla danışma serüveni geçirdim. Profesyonel olarak animasyonlar ve broşürler tasarladım. 

İletişim yeteneklerimin psikolojik danışmanlık yapabilmek adına yeterince gelişmiş olduğunu düşünüyorum. Konuşmaktan çekinen veya az konuşan bireyleri konuşmaya, anlatmaya teşvik eden bir üslup kullanarak sorunu tespit etmeye çalışıyorum. Bazı bireylerde hazırladığım görseller ve animasyonları kullanıyorum. 

Mesleki kariyerimi geliştirmek adına;
-Evlilik ve Çift Terapisi
-Cinsel Terapi
eğitimlerini aldım.

Aktif olarak bireysel psikolojik danışma seansları yürütmekteyim. Kendinizde değiştirmek istediğiniz, zorlandığınız ve karşılaştığınız güçlüklerle baş etmenize yardım etmek için buradayım. Kendinize olan içsel yolculuğunuzda bir uzmandan yardım almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Instagram adresim : psk.dan.ilknursen

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp