User Image

Psk. Dan. Percihan Zengin

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik

(0)
  • Seans Ücreti : ₺200
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Hemen Görüşme İçin Uygun
23 Eki
Cumartesi
24 Eki
Pazar
25 Eki
Pazartesi
26 Eki
Salı

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba, ben Psikolojik Danışman Percihan ZENGİN. Yaratıcı ve yenilikçi projelerde yer almak; üretmek benim için kendimi gerçekleştirme serüvenimin en önemli basamakları. Hem profesyonel hem de gönüllü olarak uzun yıllardır çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında, Okullarda ve Psikolojik Danışma Merkezlerinde uzman olarak görev alıyorum. Psikoloji alanında yurtiçi ve yurtiçi projelerde yer alarak kariyerimde emin adımlarla ilerliyorum.

Aynı zamanda bireysel psikolojik danışma alanındaki çalışmalarımı güçlü bir şekilde sürdürüyor; YETİŞKİNLE PSİKOLOJİK DANIŞMA, AİLE DANIŞMANLIĞI, ÇOCUK-ERGEN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIĞI VE KARİYER DANIŞMANLIĞI yapıyorum. Güler yüzlü ve pozitif kişilik yapım, yetkinliğim ve sahip olduğum beceriler sayesinde tüm danışanlarımla yakından ilgilenebiliyor ve danışanımın oturumdan fayda sağlayarak ayrılmasına etki edebiliyorum.

Depresyon, Anksiyete, Kaygı Bozuklukları, Davranış Problemleri, Ergenlik Süreci, Fobiler, Aile Danışmanlığı, Öfke Problemleri, Kişisel Gelişim, Beden Dili, Bilinçli Farkındalık, Pozitif Psikoloji, Çatışma Çözme, Zor Kişiliklerle Başetme, Yaratıcı Düşünme, Etkili İletişim, Sanatla Terapi, Olumlu Düşünme gibi yaşamın içinden konularının yanında Anne Baba Tutumları, İyi Ebeveynlik, Romantik İlişkiler, Özel Gereksinimli Çocukla İletişim gibi konularda ilgili ve başarılı bir uzman arıyorsanız, benimle iletişime geçin.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

21-05-2021
Utangaçlık

Merhaba, sevgilim olduğu zaman yanında rahat olamıyorum, kendim olamıyorum. Neden sevgilisinin yanında rahat olamaz bir insan bunu çözemiyorum. Aynı zamanda tanımadığım kalabalık grupların içine girdiğimde geriliyorum elimi kolumu nereye koyacağımı ne konuşacağımı bilemiyorum. Arkadaş çevremde aslında sosyal eğlenceli konuşkan biriyim ve fazlasıyla arkadaşım var. Neden bazı ortamlarda gerildiğimi anlamıyorum ve bu durumu çok kafama takıyorum. İnsanların benim arkamdan sakin sessiz utangaç yada saf dedigini düşünmek bile istemiyorum ve bu aralar fazla alıngan olmaya başladım. Destek almam gerekiyor mu yoksa herkes hayatında bazı zamanlarda utangaçlık yaşar mı ? Lütfen net bir cevap verin destek almaya çalısıcam kafama çok takıyorum cevaplarını bulamıyorum

28-05-2021

Merhaba, bahsettiğiniz durum sizin de hissettiğiniz üzerine hayatınızda belirli açılardan sizi olumsuz etkiliyor. Bu konuda destek almanızı öneririm ki problem durumunu aşarak kalabalık gruplar içerisinde daha rahat hissedebilin. Bahsettiğiniz problemler psikolojik açıdan bir durumu çağrıştırdı. Destek almanız durumunda daha detaylı görüşebiliriz.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...