User Image

Psk. Dan. Büşra Çeşmeci

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺100
  • Seans Süresi : 45 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Ben Büşra Çeşmeci, Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma bölümü mezunuyum. Öğrencilik dönemimde İlkokul, ortaokul ve lise kademelerinde stajyer psikolojik danışman olarak görev aldım. Eğitim kurumlarının yanı sıra psikolojik danışmanlık merkezinde de staj yapma fırsatım oldu. Süpervizör eşliğinde aile ve yetişkin danışmanlığı yaptım. Şu anda da bir eğitim kurumunda lise kademesindeki öğrencilerle çalışıyorum. Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi, Travma ve Psikososyal Destek Eğitimi, MMPI, Tercih ve Kariyer Danışmanlığı gibi konularda uygulayıcı eğitimlerimi tamamladım. Bu eğitimler ve staj deneyimlerim sayesinde sizlere faydalı olabileceğime inanıyorum. Günlük hayatta karşılaştığınız sorunlarda sizlere yollar göstermek ve seçeceğiniz yolda destek olmak için burdayım.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

19-10-2021
Oğlum okula gitmek istemiyor

Merhaba hocam Çınar adinda 12 yaşında bı oglum var benim sıkıntım çınarın her sabah okula gitmek istememesi ve derslerle hiç alakası olmaması konuşuyorum anlatıyorum ama yine ayni bu konu Cidden beni çok üzüyor ve endişeleniyorum ne yapmam gerekiyor

19-10-2021

Merhabalar, öncelikle Çınar ile detaylı görüşmek ve bu isteksizliğinin sebebi hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Belki okulda yaşadığı olumsuz ololaylar onu bu isteksizliğe itiyor olabilir, ayrılık kaygısı yaşıyor olabilir, pandemi nedeni ile uzun zamandır okula gitmiyor olması onu okuldan uzaklaştırmış olabilir ve daha birçok farklı nedenle bu sıkıntıyı yaşıyor olabilir. Var olan problemi ortadan kaldırabilmek için öncelikle problemin nedeni hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp