User Image

Psk. Dan. Dilara Vuslat Erdem

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺150
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

2020 yılında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi PDR bölümünden mezun oldum. Anamur Uğur Anadolu Lisesi'nde psikolojik danışman olarak çalıştım. Şubat 2021'den beri Selçuk Üniversitesi'nde PDR yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Bağımlılık danışmanlığı, psikolojik testler, çevrimiçi psikolojik danışmanlık, masal terapisi, kum terapisi ve terapötik kartlar eğitimlerini tamamladım. Bu süreçte birçok danışan gördüm. Ücretsiz ön görüşme için iletişime geçebilirsiniz.

04-12-2021
Merhaba doktor hanım.

Kendisi askerde ve günlük yaşamı oldukça olumsuz etkileniyor. Bu dönemde beni asla yanında istemiyor. Hep yanlız atlatmış ailesi ve çevresi düzgün insan değiller hep yanlız bırakılmış şimdi bende yanlız bırakayım istiyor kendime hakim olamayım kavga ettiğim oldu ama bu bir çözüm değil. Sizce nasıl yaklaşmam daha doğru olur

08-12-2021

Merhaba efendim, öncelikle sizin de söylediğiniz gibi kavga etmek bir çözüm değil. Şimdiye kadar ki yaşamını yalnız sürdürmüş biri için konfor alanına birini katmak oldukça zor olabilir, anlayışlı yaklaşmalısınız. Askerlik psikolojisi bazen oldukça zor olabiliyor, destek alması gerekebilir fakat önce kişinin bunu istemesi gerekir. Sizin, onun için yapabileceğiniz en doğru şey karşınızdaki kişiyle empati yapmak ve uygun bir dille konuşmak olacaktır.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp