User Image

Psk. Dan. Sümeyye Gençer

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺100
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Hemen Görüşme İçin Uygun
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

         Adnan Menderes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalında lisans öğrenimime başladım. Lisans hayatımın son senesinde Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalına değişim programı ile geçiş yaparak öğrenimimi burada tamamladım. Öğrenim hayatım boyunca yaz dönemlerinde çocuklarla çalıştım. Eğitimlerimi tamamladıktan sonra bu deneyimlerime dayanarak Bütüncül Oyun Terapisti unvanını almaya karar verdim ve şu an uygulayıcı oyun terapistiyim. Aynı zamanda öğrencilik hayatımdan itibaren süpervizyon desteğiyle danışan görmeye devam ettim. Çeşitli sivil yoplum kuruluşları ve kliniklerde stajlarım mevcut. Şu anda aktif olarak danışan görmekteyim. Depresyon, Anksiyete, Travma ve Krize Müdahale, Yas Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı, Sınav Kaygısı gibi konular üzerine ekstra eğitimler almaktayım ve özellikle bu konularla çalışmaktayım.

          Psikolojik danışma; danışan ve danışmanın bir araya gelip bir yolculuğa çıkmasına benzer. Bazı duraklarda fazlaca mola verdiğimiz, problemlerin özüne indiğimiz yahut gelişimimiz için fayda sağlayacak materyalleri yanımıza alabildiğimiz molalar ve yardım alma isteğimize bağlı soluğu değişen bir yolculuk. Bu yolculukta hayattaki kadar güçlü olmak zorunda değiliz, hepimiz bazen maskelerimizden kurtulup güçsüz kalmak isteyebiliriz. Sağlıklı, maskesiz, hem çok güçlü hem de çok güçsüz kalabildiğimiz güzel yolculuklara!

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

05-12-2021
Doğum sonrası depresyon

Merhaba cevap verdiğiniz için teskekur ederim size mesajda hangi konulardan muzdarip olduğumu anlattım yalnız anlatmadigum.bir kaç özel durumum da var bunlar aramızda kalacak mı bu benim için çok çok önemli bir durum gizlilik ..ve maddi durumum pek iyi değil yani her hafta görüşme için ücret ödeyemem 2 3 haftada bir olsa bana etki eder mi bir de görüşmeleri sadece görüntülü skeilde mi gerceklestiriyoruz normal iletişim kurarak oluyor mu cevaplarsanız sevinirim kolay gelsin

05-12-2021

Merhabalar, gizlilik etik ilkemiz. Bu konuda herhangi bir tereddütünüz olmasın. Sizinle mail adresimi paylaşayım. Oradan bir iletişime geçelim. Online platformlarda tereddüt yaşanabiliyor. Özel sorularınızı ordan iletirsiniz, daha rahat hissedeceğinizi düşünüyorum. sumeyyegencer2@gmail.com adresinden bana ulaşın, en kısa sürede telefon üzerinden de irtibata geçebiliriz.


04-12-2021
Merhb

Merhb cinsel işlev bozukluğuyla ilgili görüşme yapıyor musunuz

04-12-2021

Merhabalar, Maalesef cinsel işlev bozukluğu yetkinlik alanım dışında. Şu an bu konuyla ilgili hizmet veremiyorum. Jetklinik üzerinden birçok meslektaşım şikayetinizle ilgili süreçler yürütüyor. Kendilerine danışabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp