Sorunuz geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde en uygun uzmana aktarılacaktır. Sorunuz en uygun uzman ile eşleştikten sonra en fazla 12 saat içerisinde yanıtlanacaktır.
 • Piskojik bunalımdayim hocam titreme kusma yeme uyku hepsi bozuldu intihar edecem galiba

  • En yakın zamanda bir psikiyayri uzmanı veya psikologtan randevu alın yaşadığınız süreç herkesin yaşayabileceği bir süreç bunun için kıymetli canınıza zarar vermeye asla gerek yok bunu unutmayın

 • Merhaba hocam ben şu an üniversite sınavına hazırlanıyorum da ilk kez giricem ama bir türlü ders çalışamıyorum yüksek bir beklentim var ümidim de var başaramıcak hissine kapılıyorum elimden geleni yapmıyorum hissine kapılıyorum yeterince soru çözmüyorum ve dersi dinledikten hemen sonra test çözmeye gelirken unutuyorum ve kalem oynatamıyorum sınava 5 ay kaldı ben hala hiçbir şey yapmamış gibiyim motivasyon şeyleri izliyorum ama hiçbiri beni düzeltemiyor başarı hikayeleri de dinliyorum ama umursamıyorum sürekli çıkıp hava almak istiyorum çok bunalıyorum biliyorum çok çalışmak başarıyı getirir ama bir türlü yapamıyorum ruhum çok isteksiz canım sıkılıyor… Lütfen bana yardım edin en kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum????????

  • Merhaba beklentinizin yüksek oluşu sizde performans anksiyetesine sebebiyet vermiş olmalı. Ancak bir döngüye girmişsiniz. Başaramayacak hissiniz; çalışmalarınızı yetersiz görmenize, yetersiz görmenizde başarısızlık hissini tetikliyor. Böyle kendi içinde dönen bu kısır döngüde motivasyon düşüklüğüne neden olmuş. Herkese yönelik çekilmiş bir videodan ziyade sizin spesifik olarak dinlendiğiniz, mevcuttaki sorunların net tespit edildiği ve buna yönelik yol haritası çizelen bir görüşme yapmanız faydalı olacaktır. Sizin için uygun olan bir gün ve saat için randevu oluşturabilirseniz sürecinize eşlik etmeyi isterim. Sevgiler :)

 • Merhabalar, ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Son 2 buçuk yıldır çok ciddi şekilde OKB ve bunun sebep olduğu depresyon ataklarıyla mücadele ediyorum, OKB ile ilgili uzman psikiyatrdan teşhis konuldu. Bu sebeple geçtiğimiz iki senenin birinde okulumu dondurdum, bir sene de dondurmadım ama pek çok dersimden kaldım. Bu dönem yeniden başlamaya çalıştım, çok iyi bir üniversitede sevdiğim bölümde okuyorum, ama kendimi sürekli başarısız ve kronik olarak mutsuz hissediyorum. İçimdeki ses kontrol edemediğim şekilde resmen nefes aldığım her saniye, hatta bazen gece rüyamda ''Sen iki yılını kaybettin, gençliğin boşa gitti, bu saatten sonra başarılı olamazsın, iki yılını kaybettiğin için suçlusun'' diyor. Devamlı olarak ağır bir suçluluk ve yetersizlik duygusuyla yaşıyorum, bir yandan da ders çalışmaya ve günlük işlerimi halletmeye çalışıyorum. Bu yaştan sonra başarılı olamazmışım, hayallerime ulaşamazmışım gibi hissediyorum. Benim için ne önerirsiniz? Kendimle, hayatımla, barışamıyorum. Yaşadığım bu durum OKB hastalığımın bir parçası olabilir mi?

  • Merhabalar. OKB e yönelik psikiyatrik tedaviye başlamanız ve doktorunuzun kullanmanızı önerdiği ilaçları kullanmanız tedavi süreci için ilk basamaktır. Bununla birlikte psikoterapi seansı alarak destekleyici bir tedavi sağlanabilir. Bahsettiğiniz suçluluk, yetersizlik olumsuz inançları EMDR terapisiyle tedavi edilebilir. Dilerseniz takvimime girerek randevu oluşturabilirsiniz. Sağlıkla kalın.

 • Merhabalar ben 20 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanmaya çalışıyorum ama bi türlü yapamıyorum kendime yarın kutuphaneye gidip dersimi çalışıcam diyip yarın yine evde buluyorum kafamdan gidiyo unutuyorum bi süre sonra geliyor hırs yapıyorum çalışacağım diye ama gene yapamıyorum 5 ay kaldı sınava neredeyse bu 3. girişim olacak istediğim bölümü tutturamıyorum bi türlü çalışamıyorum hevesle hırsla söylüyorum ama icraata geçiremiyorum çıkış sonuç bulamıyorum simdiden cevabınız için teşekkür ediyorum.

  • Merhaba sınava hazırlık süreci belirsizliğin de verdiği bir etkiyle iyice zorlaşıyor. Öncelikle istediğiniz bölüme girmek için gösterdiğiniz çabayı tebrik ediyorum. Zaman zaman motivasyonda düşüşler olabilir ama şuan bunu en hızlı şekilde yükseltmemiz gerekli. Bu düşüşe neden olan durumları birlikte belirleyip, güzel bir planma yapabilmek için sizin için uygun olan bir gün ve saat için randevu oluşturabilirseniz sürecinize eşlik etmek isterim. Sevgiler :)

 • Merhaba duygu hanım benim yaşım 20 benim sorum ben bundan bi kac ay önce akrabadan birisi ile sevgiliydim sonra ayrıldık suan kendisi cezaevinde ve ona karşı eski hislerim yokken onu durmadan merak ediyorum nedenini bilmiyorum kendime soruyorum akrabalıktan baska bişey değil aramızdaki ne diye düşünüyorum diye kendime cevap veremiyorum nedenini bilmiyorum durmadan diyorum icimden aceba zorda mı o da beni düşünüyo mu eski konuşmalar aklıma geliyo diyorum kendime artık düşünme diye elimde değil ben neden onu bu kadar merak edip düşünüyorum bunu öğrenmek istiyorum lütfen en genel nedeni bana söyleyin geri dönüş icin teşekkür ederim şimdiden

  • Merhabalar. Bu sorunuzun genel bir cevabı bulunmamakta. Çünkü her bireyin durumlara karşı geliştirdiği duygu, düşünce ve davranış biçimleri birbirinden farklı olmakta. Önereceğim şey içinde bulunduğunuz duruma ilişkin duygu ve düşüncelerinizi kontrol etmeniz olabilir. Ayrıntılı görüşmek isterseniz. Takvimime girerek randevu alabilirsiniz

 • Merhaba yüzyüze görüşme kabul ediyor musunuz? Görüşmelerinizi nerede yapıyorsunuz

  • Merhabalar, görüşmelerimi online olarak gerçekleştirmekteyim site üzerinden :) online terapiyle ilgili soru işaretleriniz varsa cevaplayabilirim.

 • Ücret konusunda bilgi alabilir miyim? Eşim ile iletişim eksikliğimiz var. Ortak noktada bulusamıyoruz ikimizin de birbirinden farklı beklentileri var ve beklentilerimizi karsılayamıyoruz .

  • Merhaba çiftler arasındaki iletişim eksikliği bir çok sorunun çıkış noktası oluyor. İlişkinizi gözlemleyerek sorunu güzel bir şekilde tespit etmişsiniz. Bu farkındalık seanslarda oldukça faydalı olacaktır. Çift terapisi seans ücreti 598tl olup, bir saat sürmektedir. Seans öncesi öngörüşme yapmak isterseniz takvim üzerinden sizin için uygun olan bir gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler :)

 • Bana yardımcı olur musunuz kendime zarar vermekten korkuyorum

  • Merhaba tabiki, yaşadığınız bu zorluğa neden olan durumları birlikte değerlendirip, çözüm için bir yol haritası belirlemekle başlayabiliriz. Sizin için uygun olan bir gün ve saat için randevu oluşturabilirseniz sürecinize eşlik etmek isterim. Sevgiler

 • Merhabalar sevgilim 2 gun once benden bıktığını ve sıkıldığını söyleyip ayrıldı. Konuşmak da istemiyor numarami sildi sadece. Geri dönmesini çok istiyorum ne yapabilirim?

  • Merhaba bu biraz hassas bir konu ve üzerine konuşulması gereken birden çok şey var. Bu konuşulması gerekenlerin içerisinde yaşınız, ne kadar süredir bu ilişkinin devam ettiği, ayrılık noktasına getiren nedenler, bir taraf bıkkınlık durumuna gelmişken sizdeki sevginin devam ediyor oluşundaki motivasyon… tüm bunlar ve daha fazla konu karşılıklı olarak değerlendirilmeli. Sizin için uygun olan bir gün ve saat için randevu oluşturabilirseniz sürecinize destek olmak isterim. Sevgiler

 • Merhaba ilk öncelikle ben Aleyna Tekin 22 yaşındayım Ankara'da okuyorum yurtta kalıyorum bu bilgilerimi vermemin sebebi konuyla alakalı benim kız arkadaşlarım var dı Bir de ayrıyeten tanışmadıkları erkek arkadaş grubum vardı bir erkek arkadaşım bana kız ayar lar mısın dedi kız arkadaşıma çok güvendiğim için onu ayarladım bir hafta hep beraberdik bayağı eğleniyorduk sonra diğer kız arkadaşlarim da tanışmak istedi birkaç gün iyiydik dışarıdan dahil olan bir arkadaşımız daha var ama o benim hakkımda bu erkek arkadaşlarıma bir yalan söylüyor ve benim erkeklerle erkek arkadaşlarımla aram bozuluyor bu benim için hiç önemli değil çünkü ben kız arkadaşlarımı daha çok seviyorum ve onlarla daha samimiydim ama Gel gelelim ki kız arkadaşlarım beni bırakıp o erkek arkadaşlarınla beraber sürekli buluşuyorlar ben bunu istemiyorum çünkü erkek arkadaşlarımı fazla güvenmiyorum bu konuda daha doğrusu yaklaşım biçimine güvenmiyorum çok sevdiğim bir kız arkadaşım bana dedi ki ben ondan hoşlanıyorum o yüzden bana bu seçim yaptırma dedi biliyorsun ondan hoşlandığımı dedi ve beni umursamadan hala devam etti ediyor benim orada bütün duygularım kayboldu çok üzüldüm çok ağladım hiç kimsenin umurunda değil çünkü dışarıya mutlu olmak zorundayım her şeyi iç de yaşadım üzüldüm .Ben suçlu olmadım halde gene gittim o kızdan özür diledim konuştuğum şeylerle alakalı sinirli olduğum için hani sinirli olmuşsamda kalbini kirmissam diye gene beni yalnız bıraktılar onlardan başka kız arkadaşım yoktu bir iki haftalık insanlar için kız arkadaşına bırakan bir arkadaşlarım olduğunu öğrendim çok üzgünüm çok mutsuzum o kadar mutsuzum ki şu birkaç haftadır o erkek arkadaşlarımla problemi çözdüğüm halde . kız arkadaşlarım gene bensiz kalkıp onların yanına gidiyorlar onların yanına gitmesi önemli değil ama bunlar çok insanlara güvenen insanlar değillerdi bir anda çok güvenmeye başladılar ve yani çok tuhaflaştılar bayağı üzdü çünkü .Diyorum ya onlardan başka burada bir arkadaşım yok ailem zaten yok burada hani kime gidip ağlasam kime gidip üzülsem diye düşünüyorum kimse kimse yok yani ne yapmam lazım bu konu hakkında ne düşünmem lazım nasıl bir yol izlemem lazım bana yardımcı olur musunuz ?

  • Merhabalar. Sosyal ilişkilerimizde başkalarının davranışlarını kontrol etmeye çalışmak ya da onları değiştirmek istemek sağlıklı ve mümkün değildir. Bunun yerine başkalarının davranışlarından etkilenme düzeyimizi değiştirmek ve bir dönüşüme girmek daha sağlıklı ve işlevsel bir yoldur. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız olumsuz duyguların kökenine bakmanızı ve böylece kendi içsel deneyimlerinizden yola çıkarak kendinize yakınlaşmanızı öneririm. Profesyonel destek almak isterseniz profilime girerek ön görüşme randevusu oluşturabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

jetklinik whatsapp