User Image

Dide Özkan Demir

Aile Danışmanı

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺189
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma
28 May
Cumartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar! Ben Dide.

24 yaşındayım. 2019 yılında Akdeniz Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldum.

Aile Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu eğitimleri aldım.  Şu an aktif olarak danışanlarıma bu alanlarda hizmet veriyorum.  Ayrıca Studio Canlı uygulamasında kişisel gelişim ve koçluk alanında çeşitli dersler açarak mentorluk hizmeti veriyorum. İnsan ilişkileri ve kişisel gelişimim açısından da beden dili ve diksiyon eğitimi aldım.

Meditasyon, spor, doğa ve kitaplar hayatıma huzuru getiren besin kaynağım.  Dingin, sakin, huzurlu bir hayat yaşamayı seviyorum ve bunu etrafımdaki insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sürekli okumak, araştırmak ve üretmek hayat amaçlarım arasında. 

Bireysel yaşam koçluğu, çift danışmanlığı, ebeveynlere pedagojik destek ve ilişki terapisi uzmanlık alanlarım.  Zaman yönetimi ve planlaması, kişisel gelişim ve koçluk, bireysel hedefler çalıştığım konular arasında.

Kişisel Gelişim ve koçluk alanlarına daima ilgim vardı. Kendimi bildim bileli kendimin hep en iyi versiyonuna ulaşmak için çabalıyorum. Bir süre sonra bu ilgim insanlara da bunu aşılamaya dönüştü. İnsanın hayatta ilerleyebilmesi ve mutlu olması için gereken ilk şey kendini tanımasıdır. Kendini keşfedersen mutluluğun sırrını öğrenmiş olursun. Kendinin farkında olursan hayat yolunu doğru bir şekilde temellendirme gücü bulursun.  Kendini keşfetme, arayış yolculuğunda olan insanlara yol arkadaşı olmak şuan hem benim işim hem de en büyük hobim. Her yaş grubundan ve meslekten kişilerle çalışıyorum. Kendini tanımaya giden yolda hayatını, ilişkilerini, kariyerini değiştirmek isteyen, kendi potansiyelinin farkına varma cesaretini gösteren bireylere yol arkadaşlığı yapıyorum. Ayrıca aile içerisinde ve ilişkilerinde problem yaşayan, çocuklarıyla iletişim sorunları olan bireylere destek oluyorum. 

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp