User Image

Klnk. Psk. Berat Karaahmetoğlu

Psikoloji

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺250
  • Seans Süresi : 50 Dk
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

Özgeçmiş

Kariyerimin hedef odağını eğitim üzerine koymuş biri olarak önce kendimi, psikoloji ve diğer birçok eğitim alanında geliştirmeye çalıştım. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde henüz psikoloji öğrencisiyken birçok gönüllü sosyal sorumluluk projelerinde görev aldım. T.C. Darülaceze Başkanlığı’nda 1 sene gönüllü psikolog olarak görev aldım. Geriatri psikolojisi ve psikiyatrik rahatsızlıkların pratik bilgilerini burada öğrendim. Sonrasında Farkındayız Yaşam Merkezi’nde 1,5 sene gönüllü psikolog olarak görev aldım. Burada 7-14 yaş arası dezavantajlı çocuklarla psikoloji temelli belli başlı çalışmalar yürüttüm. Çocukların psikososyal gelişimleri üzerine burada deneyim kazandım. Ayrıca birçok sanat ve grup terapisi etkinliklerini ve yine birçok zihinsel gelişim sağlayan akıl oyunlarını bu gönüllü olduğum süre içerisinde öğrendim. Sonrasında 1 sene kadar özel sektörde testör psikolog olarak görev aldım. 
  2019 yılında Farkındayız Yaşam Merkezi’nde kazandığım deneyim ve bilgilerle Farkındayız Yaşam Derneği adına Akran Akademisi’nde proje koordinatörü olarak görev aldım. Bu süre içerisinde birçok terapi, seminer çalışması, atölye çalışmaları ve eğitim çalışmaları gerçekleştirip yürüttüm.
 Akran Akademisi’nin başarılı sonuçlanmasıyla Eyüpsultan Belediyesi kadrosuna dahil edildim. Burada da daha önceden farklı bir bölüme ait olan psikoloji birimini toparlayıp yenilikler katarak, Eyüpsultan Aile Danışmanlık ve Eğitim Birimi’ni (ESADEM) kurduk. Halen ESADEM birim sorumlusu olarak görevime devam etmekteyim.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp