User Image

Klnk. Psk. Goncagül Sağatlı

Psikoloji

(34)
 • Seans Ücreti : ₺100
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
23 Eki
Cumartesi
24 Eki
Pazar
25 Eki
Pazartesi
26 Eki
Salı
21:10 13:35 13:35 13:35
14:40 14:40 14:40
15:45 15:45 15:45
16:50 16:50 16:50
17:55 17:55 17:55
19:00 19:00 19:00
20:05 20:05 20:05
21:10 21:10 21:10
  veya  

Özgeçmiş

 

Hakkında

Ben Klinik Psikolog Goncagül Sağatlı. 2016 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra klinik psikoloji yüksek lisansımı  İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde, 2018 yılında tamamladım. Mesleki anlamda 5 yıldır çalışmalarımı sürdürmekte ve aktif olarak danışan görmekteyim. Ayrıca Darülaceze'de geriatri alanında psikolojik testler uyguladım. Bilişsel Davranışçı Terapi alanında Mehmet Zihni Sungur'dan eğitim ve süpervizyon aldım. Aynı zamanda MMPI testi uygulayıcısıyım. 

EĞİTİMLER

•Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi- KOGNİTİF ve DAVRANIŞ TERAPİLERİ DERNEĞİ KDTD 

• MMPI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Testi- PSİKİYATRİ VE PSİKOLOJİ BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ (Ekim 2017)

•Çocuklara Uygulanan Objektif Testler Eğitimi- PADEM (Benton Görsel Bellek Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Gesell Gelişim Testi, Okht, Agte Gelişim Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Görsel Algılama Testi, CAT, Koppitz İnsan Çizim Testi, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi.) (Mart 2016)

• Çocuk Testleri Uygulayıcı Sertifikası- BİLGELİK ENSTİTÜSÜ (Arzu Listesi, Bier Çümle Tamamlama, Louisa Duss, Coopersmith Öz Saygı Envanteri, Piers Harris Öz Saygı Envanteri, Aile Değerlendirme Ölçeği, D2 Dikkat Testi, Burdon Dikkat Testi, Frankfurter Dikkat Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Catell 2-A Zeka Testi, Raven Şekil Örüntü Testi, Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi, Metropolıtan Okul Olgunluğu Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Sınav Kaygısı Ölçeği.), (Eylül 2016)

• Çocuk İstismarına Sağlıklı Müdahale Eğitimi- İNSAN BİLİMLERİ DERNEĞİ ve PSİKOLOGOS BİLİMSEL ARAŞTIRMA DERNEĞİ (Kasım 2016)

• WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Sertifikası- PSİKİYATRİ VE PSİKOLOJİ BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ (Ekim 2017)

 

 

20-10-2021
Merhaba hocam

Merhabalar hocam. Eşimle ayni evin içinde iki yabanci gibiyiz. Eşim herhangi bir ortak nokta bulmama konusunda israrci davraniyor. Yani sorunlarin üstesinden de gelmek istemiyor ayrilma konusu olunca ben ayriligi hic dusunmemistim diyor. Yaklasik 6 aydir 2 yabanci gibiyiz. Ben birbirimize duygusal olarak zarar verdigimizi ve evliligimizi bitirmeyi teklif etsemde karsi taraf buna pasif kaliyor. Bir oglum var 17 aylik. Bu surecte onda bit travma yaratir miyiz en buyuk endisem bu? Ne yapmaliyim

20-10-2021

Merhabalar. Oğlunuz açısından bakılacak olursa evdeki belirsiz olan durum onun ruh halinde bi takım farklılıklara yol açabilir. Kavga gürültü olmasa bile iletişimsizlik roller açısından belirsizliklere yol açar ve bu duruma anlam veremediği için kafası karışabilir. Sorunları görmezden gelmeyerek oturup konuşmanızı, mümkünse çift terapisine gitmenizi tavsiye ederim.


06-10-2021
Anksiyete

İnsanların içinde hiçbir şekilde yemek yiyemiyorum ellerim titriyor bu yüzden de çok zorlanıyorum. Ama tek olduğumda veya ailemin yanındayken(bazen ailemin yanında da oluyor) çok fazla olmuyor. Hatta bazen yazı yazarken bile herkes bakıyorsa ellerim çok titriyor. Daha önceden ilaç da kullandım ama hiç faydasını görmedim. Şiddetine göre kafama bile vuruyor titreme istemsizce oluyor bunlar. Bunun bir tedavisi mümkün mü çünkü artık beni çok kısıtlıyor.

06-10-2021

Merhaba. Bunun tedavisi mümkün, sosyal fobi belirtilerine benziyor anlattıklarınız. Daha detaylı bir şekilde durumu değerlendirmemiz gerek. Bunun için isterseniz size uygun gün ve saate randevu alabilirsiniz. Ön görüşmede nasıl bir yol izleyeceğimizi konuşmuş oluruz :)


04-10-2021
Sosyal fobi

Kendimi hiç bir şekilde ifade edemiyorum sanki 50 yaşındaymışim gibi hiç bir hevesim ve enerjim yok herşey üstüme istume geliyor bj çok ilaç kullandim ama sosyal fobi hayatimi mahvetti gerek iş için gerekse arkadas ortamında hiç sevilmiyorum artık bende diğer insanlar gibi olmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım

04-10-2021

Merhaba. Sosyal fobi, tedavisi olan bir psikolojik rahatsızlıktır. Bu noktada ilaçların yanında psikoterapi daha güzel sonuçlar almanızı sağlayabilir. Çünkü davranışa yönelik yapılan birtakım çalışmalar sosyal fobinizi yenmenizi sağlar. Ayrıca bu durumun altında yatan sebepleri de konuşup tespit etmeliyiz ki sorunu kökünden çözebilelim. Eğer bu sürece girmeyi düşünürseniz sizin için uygun gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz :)


03-10-2021
...

Merhaba, annem babam ben 15 yaşındayken ayrıldılar velayetim babamda olduğu için babamda kalıyordum alkol ve uyuşturucu problemi vardı ama babamı herkesten çok sevdigim için onda kalmayı seçtim 1 sene şiddet gördüm okuldan alındım daha sonra anneme geldim annem ise her gün ölmem gerektiğini bir işe yaramadığımı söyleyip duruyordu iyice içime kapandım 1-1.5 sene boyunca kimseyle görüşmedim okulu bıraktığım ve çalışmadığım için bir sürü kötü soze ve şiddete maruz kaldım. Şuan 21 yaşındayım açık öğretimden liseyi bitirdim üniversiteye hazırlanmaya baslicam babamla 5 senedir görüşmedim annem de hala hiçbir işe yaramadığımı ölmem gerektiğini herşeyin benim yüzümden böyle olduğunu söyleyip duruyor. Kötü olan şey artık bunlara dayanamıyorum kendimi suçlamaya başladım özgüvenim zedelendi hiçbir şey yapmak istemiyorum evden çıkmıyorum kimseyle görüşmüyorum sürekli uyuyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.

03-10-2021

Merhaba. Bizim inançlarımız, kendimize dair algılarımız, dünyayı algılayış biçimimiz çoğunlukla çocukluğumuzda gelişir ve bunun temellerini ailemiz atar. Anladığım kadarıyla özellikle anneniz kendinizle ilgili çarpık inançlara sahip olmanıza neden olmuş. Bunları değiştirmek de zaman isteyen bir terapi sürecini gerektiriyor. Eğer bu yola çıkmak isterseniz size seve seve eşlik ederim.


01-10-2021
psikoloğa veya psikiyatra gitmeme gerek var mı

1.kafamdan olay yaratıp o olay gerçekten yaşanmış gibi davranmam ama sonra farkına varıyorum 2. ortada hiçbir problem yokken kaygılanma 3. gereksiz öfkelenme mesela evde kitap okuyorum babam gelip naber diyor gidiyor o an bir şey yok ama iki dakika sonra bu olay beni sinirlendiriyor duvara yumruk atıyorum 4. kötü olayların başrolü olarak kendimi görüyorum etrafımda birine zarar vermiş biri hakkında bir şeyler duyunca ve kimin yaptığını bilmiyorsam bunu ben yapmışım gibi hissediyorum ve ona göre hareket ediyorum 5. elim titriyor 6. yüksek sesin oldupu ortamlarda bir o yana bir bu yana yürüyüp duruyorum eşyalara zarar veriyorum 7. yatarken başım dönüyor 8. kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlerken arkadan birinin bana seslendiğini duyuyorum

01-10-2021

Merhaba, bu anlattıklarınız hafife alınacak ya da gözardı edilecek şeyler değil. Uzun vadede hayat kalitenizi oldukça düşürecek, işlevselliğinizi bozacak şeyler. Öncelikli olarak psikiyatriye gitmenizi tavsiye ediyorum. İlaç tedavisiyle aynı zamanda terapi sürecini birlikte yürütürseniz oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


19-09-2021
hipnoz

yeme bozukluğu yaşıyorum ve hipnozla geçiceğini düşünüyorum eğer filmlerdeki gibiyse :)

19-09-2021

Hipnoz, yeme bozukluğu konusunda etkili bir tedavi yöntemi. Fakat bunun dışında bilişsel davranışçı terapiyi de araştırabilirsiniz, uygun görürseniz randevu alabilirsiniz.


18-09-2021
Yardımcı olun lütfen

Merhaba ben 17 yıllık evliyim eşime sosyal anti sosyal tanısı konulmuş ama tabiki eşim buna inanmıyor ama birçok özelliği uyuyor bazı dönemlerde çok şiddetli tepkili zamanları oluyor ben artık bittim çok yoruldum ama onuda seviyorum bi çıkış yolu yok mu bilmiyorum 2 tanede çocuğumuz var onlarda çok etkileniyor çok çaresizim.Sürekli boşanma aşamasına geliyoruz ne yapabilirim

18-09-2021

Merhaba. Antisosyal kişilik bozukluğu dikkate alınması gereken ve tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlık. Eşiniz bu rahatsızlık yüzünden size ya da etrafına daha ciddi zararlar da verebilir. Tek yapılabilecek şey tedaviye ikna etmek olur, bunun bir yolu olarak beraber terapiye gitmeyi teklif edebilirsiniz.


18-09-2021
Kafam karıstı

İlk kez psıkologla gorustum kaygı ve kol uyusması kalp sıkısması problemım var ıkıncı konusma ve benım kafam tuhaf hersey havada gıbı corba gbi. Bide cok mu buyuttum o kadarda degıl mıydı gbi bi algı oldu normal mi

18-09-2021

Yaşadığımız bazı bedensel tepkiler onlara yüklediğimiz anlamlara göre bizim için daha önemli ya da daha önemsiz olur. Örneğin kol uyuşmasını kalp krizi olarak yorumlarsak bu bizde panik yaratır. Fiziksel olarak bir şeyinizin olmadığı kanıtlanmışsa eğer bu durum anlattığım gibi sizin algınızla ilgilidir.


17-09-2021
Şüphe

Merhaba ben evliyim ve bir cocugum var bazı konularda çok takıntılıyım bazen eşimin bana yalan söylediğini hissediyorum bunu ona söyleyemiyorum da net bir kanıtım olmadığı için Ama bilmek de istemiyorum aslında elimde olmadan bi yerlerden biseyler cikartiriyorum yani hiçbişey gözünden kacmiyo ama kaçsa keşke bu şüpheyle yaşamak daha kötü ne öneririsiniz

17-09-2021

Merhaba. Somut kanıtlarınız olmadığından, bunların sadece birer his olduğundan bahsetmişsiniz. Benim tavsiyem hangi durumlarda bu hissin geldiğini ve o an aklınızdan geçenleri izlemeniz. Bu düşünceler ne kadar gerçekçi, bunlarla ilgili elinizde bir kanıt var mı enine boyuna değerlendirin. Bunun bir takıntı olduğunu düşünüyorsanız profesyonel bir destek alabilirsiniz.


16-09-2021
Aile

Hanımım onunla yatıp onunla kalkıyor laf söz dinlemiyor kendini çok bunaltıyor bizide

16-09-2021

Bunu takıntı haline getirdiğini anlıyorum, bunun altında yatan birçok sebep olabilir. Bu konuda psikolojik destek almak isterse randevu oluşturabilirsiniz.


16-09-2021
Aile

Selam biz yeni evliyiz ve çocuk istiyoruz hanımım çok takıntılı ve üzülüyor olmadığı icin

16-09-2021

Merhaba. Yeni evli olduğunuzu belirtmişsiniz, biraz daha kendinize zaman verip daha sonra bir uzmandan yardım almayı düşünebilirsiniz.


15-09-2021
???????

Merhaba.Benim İntihar edicek kadar boğazıma kadar geldi.15 yıl önce evlendim Antep'te yaşadım Rize'den oraya gelin gittim.Gaziantebi seviyorum.Unutamiyorum .rizeye taşındık evet benim Memleketim evet sevmiyorum burayı alisamiyorum şartlar burda daha iyi ama orda yaşamak bana daha huzur veriyor .geleli daha bir yıl oldu .Çocuklarımda orayı tercih ediyor seviyor bana dediki,Antep'te daha huzurluyduk dedi .şimdi ben Onların İstemediği şeyi yapiyorum.esimde burda yapamıyor onun istegiydi buraya gelmek şimdi herkes ne der diye ayıp olur düşüncesi ile geri gidemem düşüncesiyle çıldırıyorum .ama Mutlu olduğum yer orası .Nasıl ne düşündüğüm yere göğe sigamiyorum.gece gündüz aklımda.Kime danissam diye düşünüyorum kimse yok .Annem bana kızar oradan kurtuldun şimdi gitmek mi istiyorsun der .halbuki çok iyydim orda.

15-09-2021

Anladığım kadarıyla bütün aile bireyleri Antep’e gitmek konusunda hemfikir. Sizin tek kaygınız insanların ne diyeceği ise eğer, konuşmaya annenizden başlayabilirsiniz. Hiçbir şey sizin yaşamınızdan kıymetli değil, sizi daha iyi hissettirecek şeyin ne olduğunu biliyorsak bunu gerçekleştirmek için adım atmalıyız.


15-09-2021
Esime guvenemiyoum

Mrb 5 yillik evliyim 34 yasindayim esim beni bir kez aldatti ama pisman oldu tekrar yapacagini zannetmiyorum. Fakat gecenlerde tlfnla konustuk kapattik zannetti ama tlfnu acik kaldi. Yanindaki arkadasina yoldan gecen bir bayanin cok guzel oldugunu kiyafetininde cok iyi oldugunu sexsi oldugunu soyledi ve ben bunu duydum.Aksam eve gelince sordum inkar etti sinirlendi bende dha fazla tartisma cikmasin diye konuyu kapattim. Bir kacgundur soguk davraniyorum oda farkinda ama bisey demiyor soylemiyor bu yuzden gerildigimin farkinda ama hic bisey olmamis gibi davraniyor.Ben kafayi yemek uzereyim dusunuyorum icim icimi yiyor konussam ben konuyu acsam sinirlenip bagiracak . Ama susuncada ben kendi kendimi yiyorum ne yapmam lazim nasil davranmam lazim buyutmelimiyim .Yardimci olun ltfn

15-09-2021

Merhaba. Burada eylemsel olarak yapılabilecek tek şey eşinizle açık açık konuşmak gibi duruyor. Tabi ki karar sizin, konuşmak mı daha yapıcı bir çözüm olur yoksa sessiz kalıp zamanla sindirmeye çalışmak mı, bunun kararını verecek olan sizsiniz.


14-09-2021
Eşim daha önce askerlik yaparken aldattı tekrar yapar mı

Merhaba hocam ben 8 senelik evliyim eşim evlendikten 1 sene sonra askere gitti ve beni aldattı ondan sonra da bir kez daha oldu ama bi kaç senedir yok şuan bana karşı soguk vede bende şüphe uyandırıyor dün Kıbrıs’a gitti vede sürekli telefonunu saklayıp beni sosyal medyalarından engelledi bende kuşkulanıyorum dün veda ederken bile soguktu şuan oradayken içim içimi yiyor ne yapmam gerekiyor ?

14-09-2021

Merhaba. Daha önce kötü bir tecrübe yaşadığınız için eşinize güvenmekte zorluk çekiyorsunuz. Fakat bu soruların cevaplarını kendimiz düşünerek bulamayız, bunun tek yolu eşinizle açıkça konuşmaktan geçiyor. Şüphelerinizi, güven probleminizi oturup konuşmalı ve belirsizlikleri ortadan kaldırmalısınız.


14-09-2021
Hayallerimi kontrol edemiyorum

Merhaba, 17 yaşındayım.Küçüklüğümden beri hayal kurmayı sevmişimdir fakat artık kontrol edemiyorum.Yüzümü yıkarken, iş yaparken, ders çalışırken devamlı kafamdan senaryolar geçiyor.Ve kötü kısmında şu ki ben durduramıyorum.Yeter deyince durmuyor, bitmiyor.Hayatımın her anında bu durum beni olumsuz etkiliyor.Ne yapmalıyım?

14-09-2021

Merhaba. Düşünmemeye çalıştığımız her şey daha çok aklımıza gelir. Ne kadar hızlı kaçarsak o kadar hızlı yakalanırız. Kurduğunuz hayalleri de buna benzetebiliriz. Siz gözünüzün önüne gelmemesi için uğraştıkça daha çok gelir. Hayallerin akıp gitmesine izin verin, “istemiyorum”, “yeter” gibi şeyler söylemek bu durumu kısır döngü haline getiren bir davranıştır.


12-09-2021
Okb

merhaba bana okb teshisi konulmustu ama ilaclari kullanmadim simdi doktorun yazdigi ilaclari kullansam olurmu okb icin endise basladi okul sinav gecmis gelecek gibi 1 yil kullancam bundan sonra ama doktor yazdi zaten bu ilaclari bidaha gorunmeden ilaclara devam edebilirmiyim?

12-09-2021

Merhaba. İlaçlar konusunda yetkinliğim olmadığından bu konuda diyebileceğim tek şey doktorunuzun verdiği ilaçları onun ayarladığı dozda ve zaman diliminde kullanmanız. Üzerinden zaman geçtiyse ve takıntılarınızın arttığını düşünüyorsanız tekrar bir psikiyatriste görünmenizde fayda var dozunun ayarlanması açısından.


12-09-2021
Beni seviyormu

Benden 8 yaş büyük bir bayanı gördüm ilk gordugumde içimde bı kipirdamalar oldu 4 ay arkadaş gibi konuştuk evli kendisi eşiyle ayrılıyorlar 4 ay sonra gece mesaj attı seni öpmek istiyorum diyerek bende yanına gittim bana sevdiğini soledi bende anlattım sevdiğimi o gece öle bitti birlikte ilişki yaşadık ama sürekli uzaktır dedi bana ama uzak durdugum zaman çok özlediğini soledi yazdı sariliyo opuyo keşke ilk sen ciksaydin diyor bana bianda uzaktır diyor sonra biyanda değişiyor kiskaniyo bazen kızlardan benim tarzımı degistirmeye calisiyo saçımı sakalimi degistiriyo bı turlu çözemiyorum ne hissediyor bana karşı

12-09-2021

Merhaba. Maalesef bu sorunun cevabı bende değil, muhattabınızla karşılıklı açık açık konuşursanız belki size net bir cevap verebilir. Bu noktada kullanacağınız iletişim becerileri çok önem taşıyor.


11-09-2021
İntihar

Merhabalar 22 yaşındayım. 10 yaşından beri intihar eğilimim var. Herhangi bir psikolojik destek almıyorum. Eskiden doktora gittiğimde duygudurum bozukluğum olduğu söylenmişti fakat devam etmedim. Şimdi ise hastanelerden randevu alamıyorum. Özellere ise maddi sıkıntılardan dolayı gidemiyorum. Bu zamana kadar ailem ve çevrem için yaşamaya çalıştım ama daha fazla zorlayamıyorum galiba. Birkaç gündür kimseyle iletişim kuramıyorum çünkü kimsenin beni anladığını düşünmüyorum herkes ne derdin var ki diyor. Sinir krizleri geçirmeye başladım en son çare buraya yazıyorum. Teşekkür ederim

12-09-2021

Merhaba. Bu çok hassas bir durum. Mutlaka destek almalısınız. Ölümü düşündürecek kadar sizi çaresiz hissettiren ne varsa konuşmalı, her zaman başka bir yol daha olduğunu fark etmelisiniz. Fakat bu kelimelerle ifade edilebilecek kadar kolay değil. Etrafımızdaki insanlar bizi yargılayabilir düşüncesiyle her şeyi anlatamayabiliriz fakat bir uzmandan yardım alırsanız her zaman başka bir çıkış kapısı olabildiğini görme ihtimaliniz var. Lütfen en kısa zamanda benden ya da başka bir uzmandan randevu oluşturun, eminim anlaşılmak, farklı bir bakış açısı kazandıracaktır.


11-09-2021
Çok ve çok bilmiş gibi konuşmak

Merhaba ben 10.sınıf lise öğrencisiyim. Kendimi geliştirmeye adadım ve gerçekten az çok bir çok konu hakkında bilgim var. herkesle tartışabilirim her türlü düşünceyi ve bilgileri. Okulda ise öğretmenlerim beni çok sever özellikle felsefe öğretmenim. Çünkü tüm ders boyunca onlarla sohbet eder düşüncelerimi söyler ve cidden anlamadım veya mantıksız buldum yeri çat diye söylerim anlayana kadar. fakat küçüklüğümden beri her konu hakkında çok bilmiş gibi konuşuyorum. Herkes beni çok bilmiş veya boş konuşan olarak tanımlıyor. Ama bilmiyorum tartışmayı düşüncelerimi söylemeyi farklı düşünceleri anlamayı seviyorum. Bunu yaparken ama genellikle beni sevmeyen insanlar oluşuyor. Biliyorum herkes beni sevmek zorunda değil kesinlikle ama bir kaç kişi değil beni sevmeyen bir çok kişi bir topluluk. ilkokuldan beri böyle. Bana "aptalsın" diyende oldu "çirkinsin" de bir çok laf duydum. Bazen düşünüyorum acaba çok konuşarak kendimi kanıtlamaya mı çalışıyorum? Gerçekten bilmiyorum. Konuşmayı seviyorum fakat insanların bana duyduğu saygıyı da önemsiyorum. Gerçekten kimse beni sevmemezlik etmesin diye kendimi toplumdan mı soyutlamalı mıyım?Bilmiyorum tek bildiğim bu çok konuşma huyumun nerden geldiğini anlamak istiyorum. Yazacağınız yanıt benim için önemli şimdiden teşekkürler

11-09-2021

Herhangi bir konuda fikir beyan etmenizde ya da yaşınızdan daha olgun olmanızda bir sıkıntı yok. Fakat kendinizi ispatlamaya çalıştığınızı düşünüyorsanız biraz bunun üzerinde durmak gerek. Bunun için de bir terapi sürecine girmenizi tavsiye ederim, sizi daha iyi tanımam ve esas sorunun ne olduğunu anlamam için


08-09-2021
Psikolojik olarak mide bulantısı yaşıyorum

Çok garip bi şekilde odamdaki sweatshirti gördüğüm zaman midem bulanıyor sadece o sweati gördüğüm zaman kendimi çok kötü hissediyorum nedeni yok tişörtle kötü bir anı da yaşamadım yeni aldığım bi tşirt

08-09-2021

Merhaba. Tişörtle kötü bir anınız olmasa bile onu aldığınız günü hatırlamaya çalışın. Ayrıca mideniz bulanırken aklınızdan geçen düşüncelere odaklanın. Düşüncelerimiz bedensel tepkilerimize yön verebildiği için öncelikleri onları tespit etmeliyiz.


Loading...
 • 24-08-2021

  Üç aydır görüşmelere devam ediyorum ve çok fazla ilerleme kaydettik. Yaşadığımı hissediyorum. Kendisi gerçekten mesleğini hakkıyla yapıyor, çok teşekkürler.


 • 12-08-2021

  kendisine çok teşekkür ediyorum,samimi ve doğal olduğu için.


 • 30-07-2021

  Mütevazi yaklaşımı gayet güzeldi, teşekkür ederim...


 • 30-07-2021

  İlgili realist biri


 • 29-07-2021

  evet on görüşme dahi olsa oldukça memnun kaldım teşekkür ediyorum


 • 26-07-2021

  İlgili, işini iyi yapan bir psikolog herkese tavsiye ederim.


 • 29-06-2021

  Çok iyi geldi 15 dk iyi bir dinleyici


 • 21-05-2021

  İlgili bir psikolog


 • 20-05-2021

  Çok iyi bir doktor samimiyeti ve dinlemesiyle 15 dakikada ilaç oldu. Tesekkur ederim..


 • 02-05-2021

  Çok ilgili ve yardımcı bir insan teşekkür ederim


 • 28-03-2021

  Görüşmemiz olumlu ve faydalı gecti uzman hanım çok isabetli tespit ve tavsiyelerde bulundu Ayrıca iletişim ve görüntülü gayet net ve anlaşılır hiç bir problem olmadan gerçekleşti


 • 17-10-2021


 • 16-10-2021


 • 13-10-2021


 • 11-10-2021


 • 10-10-2021


 • 28-09-2021


 • 27-09-2021


 • 25-09-2021


 • 24-09-2021


Loading...