User Image

Hazal Ezgi Şenol

Uzman Klinik Psikolog

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺189
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
5 Tem
Salı
6 Tem
Çarşamba
7 Tem
Perşembe
8 Tem
Cuma
19:00 19:00
20:00 20:00
21:00 21:00
22:00 22:00
  veya  

Özgeçmiş

2018 yılında Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. 2 yıl özel bir danışmanlık merkezinde çocuklar ile çalıştım. Burada Zeka, gelişim, dikkat testleri gibi objektif testler ile çocuğun ruhsal durumunu yansıtan Projektif testlerin eğitim ve süpervizyonlarını tamamlayarak uygulama ve raporlama  deneyimi kazandım. Çocuk merkezli oyun terapisi, aile danışmanlığı  eğitim ve süpervizyon süreçlerini tamamladım. 2021 Ocak ayında Üsküdar Üniversitesi klinik psikoloji programını bitirdim. Burada aldığım süpervizyon dersinde kişiler arası terapi ekolü ile danışan aldım. 2018 yılından itibaren yetişkinlerde de Masterson yönelimli psikanalitik terapi eğitiminin süpervizyon sürecim devam etmektedir. Bununla beraber bilişsel davranışcı terapi eğitimim bulunmaktadır. 

Son Makaleleri

    • Merhaba öncelikle kuzeninize mi komşunuza mı yoksa arkadaşınıza mı kalbi ve cinsi duygular besliyorsunuz hepsi çok farklı öncelikle sanki kafanız karışmış gibi duruyor bu noktada ya da bana tam açıklayamadınız cinsi ve kalbi duyguları da biraz daha detaylı kafanızda şekillendirmeniz sizin adınıza yararlı olur. Hayatımızı sadece psikoloji yazılarına indirgememiz de bazen yanlış sonuçlar edinmemize de sebep olabilir. Bence öncelikli olarak tanımları kafanızda netleştirmeniz ve kimi ne şekilde algıladığınızı kendiniz belirlemeniz sonrasında kendi ahlak değerleriniz içerisinde en son kararı kendiniz vermeniz. Sevgilerle..

    • Öncelikli olarak size bu tanılar açık şekilde söylendi mi orayı tam olarak anlayamadım birde doğum sonrasında yaşadığınız durumu da siz sanırım doğum sonu depresyonu olarak adlandırdınız tanılar tedavi sürecine yardım etmek için konulur ve danışan bunu açıkça bilmemelidir kendini tanılamak danışan icin zararlı olacaktır bunun dışında yaşadığınız sorun elbet depresyon olabilir ne olduğunu anlamak icin detaylı bir öngörüşme yapılmalıdır bu şekilde klinik psikolog da uygun gördüğünde psikiyatriste zaten yönlendirme yapabilir çünkü ilaca da tedavide gerek duyulabilir ilk durumda klinik psikologla da psikiyatrist ile de görüşebilirsiniz fakat görüştüğünüz profesyonelin size ne olursa olsun tanı söylemesini siz kabul etmeyin bu hem etik olmaz hem size yararından çok zararı olur. Umarım en iyi yardımı alırsınız. Size önerim deneyim ve eğitimlerine de iyi bakın. Sevgilerle

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp