User Image

Zeynep Kesici

Uzman Klinik Psikolog

(4)
 • Online Seans Ücreti : ₺299 ₺189
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
26 Eyl
Pazartesi
27 Eyl
Salı
28 Eyl
Çarşamba

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba,

Ben Uzman Klinik Psikolog Zeynep Kesici,

İlk orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladım. Üniversite  lisans eğitimini psikoloji alanında yüksek onur belgesi ile bitirdim. Lisansın peşine Klinik psikoloji ana bilim dalında yüksek lisansına devam ettim ve “Bağlanma Stilinin Duygu Regülasyonuna Etkisi” üzerine tez yazdım. Lisans ve yüksek lisans eğitimleri sırasında Şema Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Bütüncül Oyun Terapisi ve Bütüncül Psikoterapi Eğitimi gibi birçok farklı eğitim ve workshop programlarına katılım sağladım. Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, NP İstanbul Beyin hastanesi ve Psikomer gibi çeşitli birimlerde stajları başarıyla tamamlayarak, aldığım eğitimler ışığında 2017’den itibaren danışmanlık yapmaya başladım. Şu anda bireysel ve çocuk terapileri alanında hem yüz yüze hem de online olarak hizmet vermekteyim.

Son Makaleleri

 • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

  • Merhaba, bu konu psikiyatrinin alanı, psikiyatrist ile görüşün. İyi günler..

  • Merhabalar, içsel sisteminiz sizi suçlu hissettirebilcek bir malzeme bulduğu an boş geçmiyor asla, zihninizi boş bırakmıyor anladığım kadarıyla. Bu yoğun suçluluk duygusu üzerine psikoterapi almanızda fayda var. Psikoterapi ile bunu çözebilirsiniz. İyi günler dilerim

  • Merhaba, sevilen kişinin özel hayatının merak edilmesi de normal, merak edilmemesi de normal. tatsız bir deneyim olmuş sizin için.

  • Merhabalar, terapiyle panik atağı geçen çok danışan gördüm. Peşini bırakmazsanız tedavi olabileceğinizi düşünüyorum. Geçmiş olsun. iyi günler.

  • Merhaba, ev içinde eşlerin özel aktivitelerini istemeden çocuklar şahit olabilir. Çocukların özel aktivitelerini anne baba ya da kardeşler istemeden bilmeden şahit olabilir. Bunlar zaman zaman rastlanan bir şey ancak sizin bahsettiğiniz yoğun bir suçluluk duygusu ve kaygı, aynı zamanda onaylanmak istiyorsunuz ama verilen cevaplar sizi rahatlatmıyor. Bu gerçekte olandan çok sizin ruhsal dünyanızla ilgili bir şey. Avukatlara psikologlara bu soruları sorarak kendi içinizde rahatlayamazsınız. Rahatlasanız bile uzun vadeli olmaz. Bunun için terapi almanız gerektiğini düşünüyorum.

  • merhabalar, ne yapmaya çalıştığının cevabını öğrenebileceğiniz tek kişi eşinizdir. en doğru cevabı ondan alabilirsiniz.

  • Merhabalar, eşler arası bir şeyler yıkılıp ililişkiyi belli nedenlerle bi taraf bitirme kararı aldıysa, çoğu zaman özür dilemek ve değiştim demek bir sonuç vermeyebiliyor. Karşı taraf somut kanıtlarıyla değiştiğinizi görmek isteyebilir. neden ve nasıl değiştiğiniz konusunda emin olmak ister. Barıştığınızda 1 ay sonrasında yine aynısını yaşamaktan korkabilir. Belliki iletişim sorunları yaşamışsınız. Çift terapisi almak güzel bir seçenek. Hem sizin değişim isteğinizide gösteren bir şey olur bu. İyi günler dilerim..

  • Merhaba öncelikle bu yasal mercilere bildirilmesi gereken bir durum. Bildirmeniz gerekir. Ondan sonrasında da terapi desteği almasında fayda var.

  • Merhaba, cinsellik ve fantezilerimiz bizim psikolojimizle direkt ilişkili konulardır. Kıskanç olan başkaları ile rekabetten rahatsız olduğunuzdan bundan haz alır noktasına geçiş noktanızı incelemekte yarar var.

  • Merhabalar ben doktor değilim ancak anlattığınız belirtiler daha çok nörolojinin alanı gibi. Hiç birinde bir sıkıntı görünmüyorsa psikosomatik belirtiler olabilir. Yani psikoloji temelli olma ihtimali var. İlk biyolojik alt temeli var mı inceleyip emin olduktan sonra hala bir şey çıkmıyorsa psikoterapiden faydalanabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Loading...
 • 15-06-2022

  Harika bir psikolog . Kendisiyle sadece kısa bir ön görüşme yapma fırsatım oldu fakat birkaç dakika bile kendisinin ne kadar profesyonel olduğunu hissetmeme yetti . Psikolog seçmede zorlanıyorsanız ya da aklınızda birkaç isim var da karar veremiyorsanız hiç tereddüt etmeden Zeynep Hanım'ı seçin derim ben . Uzun ve karanlık bir yola çıkmışsınız ve o yolda yapayalnızmışsınız gibi hissediyorsanız saygıdeğer psikoloğumuzla yapacağınız seanslar size ışık , Zeynep Hanım ise yoldaş olacaktır .


 • 18-05-2022


 • 16-05-2022

  Çok memnun kaldım çok anlatışlı ve ilgili bir doktor taysiye ederi


 • 13-05-2022

  İlgili ve çok kibarr :) Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler içiin


Loading...
jetklinik whatsapp