User Image

İpek Merve Dögel

Psikolog

(0)
 • Online Seans Ücreti : ₺299 ₺189
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
1 Eki
Cumartesi
2 Eki
Pazar
3 Eki
Pazartesi
21:00
Müsait
15:00
Müsait


16:00
Müsait


17:00
Müsait


18:00
Müsait


19:00
Müsait


20:00
Müsait


21:00
Müsait

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba;
Ben İpek Merve Döğel, 2019 yılında Girne Amerikan Üniversitesi %100 İngilizce psikoloji bölümünü bitirdim. Lisans eğitimim bittikten sonra Wiesbadener Academia für Psychotherapie (WAAP) onaylı Pozitif Psikoterapi temel eğitimi ve Çocuk ergen psikoterapisi (BDT) - Çocuk Resimleri Analizi , Çocuk Değerlendirme Testleri eğitimleri aldım, bunun yanında Çocuk-Ergenler için Oyun terapisi, Masal terapisi ve Montessori Eğitmen Eğitimi gibi bir çok eğitim aldım.
Üniversite eğitimim boyunca gönüllü olarak birçok ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım. 


Staj sonrasında Ukrayna Kiev’de özel bir klinikte gönüllü olarak staj yaptım. Kiev’de stajımı tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndüm ve kendimi geliştirmek adına Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ve NAADAC (Sigara, Alkol ve Madde Bağımlılığı Danışmanlık Eğitimi) eğitimini üzerine çeşitli seminerler aldım. Daha sonrasında 2021 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji master programına kabul gördüm. 


Şuan aktif olarak ulusal ve uluslarası danışan almaktayım.  

  • Merhabalar sevgili danışan , bence bu hayattaki en büyük şans sevdiğin işi yapıyor olabilmek. Hazırlıkla ilgili sorduğun soru adına lisans programı ingilizce olan üniversitelerde bu zorunluluk durumu olabiliyor bende %100 ingilizce olarak lisansımı tamamladım:) Mesleki yeterlilik ve gereklilik özelliklerine bakıp kendine göre değerlendirme yapmanı tavsiye ederim ,bunun dışında bir çok alanı olan psikoloji bölümünde kendine en uygun alanı seçeceğini umuyorum.Deneyimlerimi ve zorlandığım yerleri seninle paylaşmayı çok isterim.O yüzden seni seansa bekliyorum :)

  • Merhaba sevgili danışan Öncelikle yazdıklarından çok zor bir süreçten geçtiğini anlıyorum, elbette ebeveynler çocuklarının iyi notlar alması beklentisine girebilir fakat bu beklenti karşılanamadığında çocukla iletişime geçilip çözüm odaklı olarak ‘ne yapabiliriz’ başlığı altında konuşulması gerektiğine inanıyorum. Şiddet hiç bir zaman çözüm yolu değildir.Ve buna maruz kalmak zorunda değilsin.Bu konuda kendini yalnız ve çaresiz hissetmemelisin şuan ne yapman gerektiğini bilmiyor olman ve problemlerin içinde sıkışıp kaldığını hissetmen çok normal fakat bundan sonrası adına terapi yolculuğunda sana eşlik ederek birlikte bu süreci en az hasarla atlatabilmen adına sana yardımcı olmaya çalışacağım.

  • Merhaba değerli danışan , yazdıklarından kaygılı ve endişeli bir ruh halinde olduğunu düşünüyorum.Geçmişle ilgili anılarınızda kendinizi suçlu olarak görmeniz, geçmişinizden kopamamaya ve gelecekle ilgili kaygılanmaya sebep olmaktadır. Bu gibi hayatımızı zorlaştıran ve içinden çıkamadığımız durumlar için terapi yolculuğumuzda daha ayrıntılı bir şekilde konuşup çözüm odaklı yol alabilmemiz için seni terapi randevuma bekliyorum. Mutlu günler dilerim..

Loading...

  Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp