User Image

Psk. Uğur Can Gülseroğlu

Psikoloji

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺150
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
27 Oca
Perşembe
28 Oca
Cuma
29 Oca
Cumartesi
30 Oca
Pazar
13:00 10:00
15:00 12:00
19:00 18:00
20:00 21:00
  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar!

Ben Psikolog Uğur Gülseroğlu. Psikoloji Bölümü lisans eğitimimi İstanbul Arel Üniversitesi’nde tamamladım. Şu anda Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimin son döneminde bitirme projesine devam etmekteyim.

Lisans ve yüksek lisans eğitimlerim sırasında bir vakıfta proje içerisinde çocuk ve yetişkin sığınmacı/mülteciler ile, özel bir ilkokul ve anaokulunda çocuk ve veliler ile, bir danışmanlık merkezinde yetişkinler ile çalıştım. Çok çeşitli sivil toplum kuruluşları ve derneklerde aktif olarak yer aldım ve almaya devam ediyorum.

Yüksek lisans eğitimim sırasında Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Psikodinamik Terapi üzerine eğitimler ve süpervizyonlar aldım. Bu alanlarda güncel gelişmeleri ve eğitimleri takip etmeye devam etmekteyim.

Spesifik olarak ilgi duyduğum konular; Duygudurum Bozuklukları, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Travma ve Stresle İlgili Bozukluklar, Sinirbilim ve Nöropsikoloji, LGBTİ+ Çalışmaları,  Pozitif Psikoloji, Toplumsal Cinsiyet ve Cinsellik.

Hassas gruplarla çalışma deneyimine sahibim ve bu alanlardan bireyler ile çalışmaya açığım. (Sosyal ve Etnik Azınlıklar, LGBTİ+ Bireyler, Mülteci, Göçmen, Sığınmacı)

Online veya yüz yüze olarak bireysel ve yetişkin psikoterapi hizmeti vermekteyim.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp