User Image

Eren Şimşek

Psikolojik Danışman

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺100
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma
28 May
Cumartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhabalar ben Psikolojik Danışman ve Eğitim Koçu Eren Şimşek. Aynı zamanda Oyun Terapisti ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcısıyım.

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

21-05-2021
Utangaçlık

Merhaba, sevgilim olduğu zaman yanında rahat olamıyorum, kendim olamıyorum. Neden sevgilisinin yanında rahat olamaz bir insan bunu çözemiyorum. Aynı zamanda tanımadığım kalabalık grupların içine girdiğimde geriliyorum elimi kolumu nereye koyacağımı ne konuşacağımı bilemiyorum. Arkadaş çevremde aslında sosyal eğlenceli konuşkan biriyim. Neden bazı ortamlarda gerildiğimi anlamıyorum ve bu durumu çok kafama takıyorum. İnsanların benim arkamdan sakin sessiz utangaç yada saf dedigini düşünmek sinirlerimi bozuyor ve bu aralar fazla alıngan olmaya başladım. Destek almam gerekiyor mu yoksa herkes hayatında bazı zamanlarda utangaçlık yaşar mı ? Lütfen net bir cevap verin ona göre destek almaya çalısıcam kafama çok takıyorum cevaplarını bulamıyorum

23-05-2021

Merhabalar, hayatınıza aldığınız insanın yani sevgilinizin ya da bazı ortamlarda davranışınızın değişmesi belkide sizin kendinize ait davranış durumlarının karşı tarafta yanlış izlenim bırakacağı düşüncesi yüzünden böyle davranıyor olabilirsiniz. Bunun altında yatan nedenler obsesif düşünceler ya da daha farklı nedenler olabilir. Bundan dolayı destek almanız yaşam kalitenizin artmasını ve sorunlarınızın giderilmesini sağlayacaktır.


Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp