User Image

Onour Impram

Psikolojik Danışman

(0)
  • Online Seans Ücreti : ₺125
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma
28 May
Cumartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Bir psikolojik danışman olarak, toplamda 800 saat civarında olan bireysel oturumlar ve grup süpervizyonları sonucunda edinmiş olduğum tecrübelerin online psikolojik danışma hizmeti sunmak için tarafıma değerli bir altyapı kazandırdığı düşüncesindeyim. Bahsini ettiğim tecrübemi Hacettepe Üniversitesinin  ulusal ve uluslararası deneyimi olan öğretim üyeleriyle edindim. Bunların büyük bir kısmını derslerimden kaynaklanan zorunluluklardan ziyade , kendimi geliştirmek amacıyla katıldığım etkinlikler oluşturmuştur. Örneğin, kayıtlı olmadığım halde lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde psikolojik danışma derslerine katılıp birçok danışan görerek süpervizyon aldım.

 

Ayrıca, birey olarak kendimi bildim bileli insan tabiatını tanımaya ve anlamaya yönelik duyduğum iştiyakın psikolojik danışman olarak en önemli yanım olduğuna inanıyorum. Gerçekleştirdiğim her bir oturum mesleki bir deneyimin yanında kendi hikayemin içerisine dahil ettiğim yeni birikimleri de beraberinde getiriyor. Yüksek lisans sonrası için hedefim, ruh sağlığı alanında dünya sıralamasında ilk 20 içerisinde yer alan üniversitelerden birinde doktora eğitimini sürdürmek  ve aynı zamanda bireysel danışmalara devam ederek danışma ve süpervizyon tecrübeleri edinmiş, binlerce insanın öyküsünden süzdüklerimi kendi öyküme katmış olmaktır.

 

Bu doğrultuda sizinle birlikte çalışmak benim için ayrı bir heyecan oluşturuyor, değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.

 

Saygılarımla,

Onour IMPRAM

Son Makaleleri

  • Uzman/Hekim henüz makale yayınlamamıştır.

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...

    Hekim/Uzman için henüz yorum yapılmamış.

Loading...
jetklinik whatsapp